Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek volt barátja már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek volt barátja már, engem kivéve, de egyszerűen én nem akarok semmilyen kapcsolatot a férfiakkal:se nemit, se párkapcsolatit. Én is frigid vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenkinek volt barátja már,engem kivéve,de egyszerűen én nem akarok semmilyen kapcsolatot a ffiakkal:se nemit,se párkapcsolatit.Mindenki mondta hogy szép vagyok meg az alakomat is rendesen megbámulják a pasik(nem azért mert rendkívülien randa :D)de mindenkit visszautasítok,még aki tök jól néz ki és minden téren összeillenénk azt is:S.De nem bánom egyáltalán én egyszerűen képtelen vagyok csókolózni vagy megölelni a "páromat" vagy becézgetni,simogatni :S.Minden romantikus dologtól is hányom kell.Mindenki mondja hogy kár hogy semmibe veszem a pasikat,dehát egyszerűen nem kellenek ezek az undorító "szerelmi dolgok".Persze képes vagyok felizgulni egyedül...szóval úgy megy a dolog.De a

szerelem dologggal ki lehet kergetni a világból.19/L


2009. márc. 29. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
csak nem vagy kész egy párkapcsolatra. Ennyi
2009. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ne is keresd, ne görcsölj rajta. Lehet, h még nem jött el a te időd. Ettől még nem biztos, h frigid vagy. Foglalkozz más dolgokkal, és hagyd magad. Lehet, h találkozol majd azzal a sráccal, akit te sem fogsz tudni visszautasítani. :)

Én is ilyen voltam kb 19 éves koromig. Annyi idős voltam, mikor az első barátomat megismertem. Addig még csak nem is érdekeltek a fiúk. (23/L)

2009. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
igen
2009. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem normális dolog amit ide leírtál, egy nőnek vonzódnia kell a férfiakhoz, ha nem vonzódik akkor ott valami gond van.
2009. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Nőkhöz se, senkihez? Nem lehet hogy aszexuális vagy?
2009. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szóval nem vagyok kész egy párkapcsolatra...de komoly vagyok,sosem feküdnék le valakivel akinek még csak a nevét se tudom.Én kész vagyok,csak nem kell ez a "szar"!

Az aszexuális dologról még nem hallottam de lehet...

2009. márc. 29. 19:39
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Erről eszembe jut egy MC Gőzy dal:"... leszbi? Az mi? Az ilyet egy méretes pénisz jól helyre tudná tenni"


Egyébként meg igen erre mondják, hogy frigid.

2009. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Keress egy meleg srácot akkor meguszod ert a "szart".
2009. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Azt hiszem a legjobb ha elmész egy pszichológushoz. Biztos nincs rendben valami, vagy félsz valamitől, de egy jó pszichológus segíthet, aztán talán másképp fogsz hozzáállni ehhez az egészhez. Persze ha neked jó így akkor mindegy. Én sem vágyom erre a "szarra", viszont én tudom mi az oka hogy így érzem.
2009. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha Téged ez nem zavar, akkor szerintem semmi baj sincs. Ha egyedül képes vagy izgalmi állapotba hozni magad, valószínűleg nem vagy frigid. De ha egyelőre nem akarsz párt, ezzel semmi probléma, ami késik, nem múlik, különben sem lóverseny, mint tudjuk =D

Különben ugyanebben a cipőben járok. Nem vagy egyedül ^^

19/L

2009. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!