Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogy kedveskedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy kedveskedtek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Nem (csak) az ágyban,hanem a hétköznapokban mikor találkoztok,szimplán együtt vagytok.Vagy esetleg egy kicsi veszekedés után mivel szoktátok engesztelni őket?:)

Várom az ötleteket:)


2011. júl. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de jó ötlet ha ölelgeted és kicsit gunyosan azt mondod neki "ne legyél már ilyen rosszkedvű" amugy mindíg jól esik egy fiúnak ha mézes madzagot kínálsz neki, vagy kedveskedsz de csak mértékkel ;)
2011. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jól jött főleg mert fiútól hallottam:)
2011. júl. 7. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is jó ötlet ha ironikusan beszélsz néha:) az bírják a srácok, ahogy én is :D (előző voltam)
2011. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én barátom most táborban van vettem neki milkacsokit hogy amikor hazajön megehesse:D Amíg meg nemvoltunk együtt kedves smseket írtam neki, sokszor mondtam h milyen jó lenne már együtt és h mennyire hiányzik és szeretem és ő is ugyanezt mondta:) Ha pedig hazajön, hogy egy percig se feledje hogy szeretem, ölelgetem csókolgatom puszilgatom. Mivel makacs vagyok veszekedés után általában ő kezdeményezi a békülést, ilyenkor még húzom egy kicsit, hogy ne tűnjön úgy hogy azér bármi belefér:P de utána annál jobban esik kibékülni. Ilyenkor mindig kedves és türelmes, bár tudom velem néha nehéz... de ilyen a szerelem:D
2011. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat^^
2011. júl. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!