Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutatjátok ki a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatjátok ki a párotoknak h szeretitek? Mivel kedveskedtek neki?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyok együtt a párommal.Mostanában felmerült benne az, hogy nem annyira érzi, hogy szeretem.Régebben jobban érezte.Kicsit mintha el lenne laposodva a kapcsolatunk.

21/L


2010. ápr. 26. 11:58
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Bőven elég, ha hozzábujsz, puszilgatod, megöleled. Ez minden srácnak elég. Vagyis nekem az... :D

20/f

2010. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ma pl megint a kedvenc csokiját "dugtam el" hogy megtalálja ha beér melóba...

reggel puszikkal ébresztgetem...


egy szexshoppos katalógus jó ötleteket tud adni,az unalom szó ugyis itt jön elő legtöbbször...


közös főzőcske (ne erőltesd a zöldségeket,és imádd hagymaszagúan is...örökre veled marad:D)


vidámpark,gokart,csónakázás,már ugyis jó idő van...

2010. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jókat írtatok.


Ezen kívül lehet olyan kedveskedés is, hogy néha incselkedsz vele: hozzányomod a cicid, vagy a szájába teszed... nem csak olyankor, mikor szeretnél lefeküdni vele, hanem csak úgy, amikor nem is lesz belőle semmi több.


Ha viszont ilyenkor megkerget, akkor először szaladj el előle (ne lökd el, csak szaladj) - és hagyd, hogy elkapjon.


Persze csak akkor, mikor nem fáradt, és élvezi ezt a játékot.


Ezen kívül lehet néha együtt fürdeni vagy csak fürdetni is (ha fáradt, nagyon élvezheti a fürdetést).

2010. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:

"Ha viszont ilyenkor megkerget, akkor először szaladj el előle (ne lökd el, csak szaladj) - és hagyd, hogy elkapjon."


he?? Ti már az oviban így nyomjátok?:O

2010. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Éreztesd, hogy szereted! Naponta mond neki, hogy mennyire szereted, írj neki kedves sms-et, bújj hozzá!
2010. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi 8hónapja járunk...mikor együtt alszunk,rajta alsógatya és rajtam bugyi szokott lenni...szorosan átöleljük egymást és csókolózunk,és mondogatjuk h mennyire szeretjük egymást...aztán ez előtt(szex szokott lenni és utána is)szóval tudom,hogy mennyire igaz! a szerelem köztünk.

Aztán,apró kisebb-nagyobb ajándékok(elég 1-1 csoki is v bármi pici apróság)egy finom vacsora,filmnézés ölelkezve...sms-ek,telefonálgatások...emailek..23N.

2010. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyos ötletek!Köszönöm!:)
2010. ápr. 26. 15:18
 8/9 kutasi Dani válasza:
Az jó ha át öleled meg puszilod vagy csak oda bújsz hozzá nem kell feltétélen ajándék ahhoz hogy tudja hogy szereted ;)
2014. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 3 éve együtt vagytok, tudod, mik az álmai. Na, azokat váltsd valóra.
2021. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!