Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még mindig az exemet szeretem, ezt nem kellett volna, vagy helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

A sztori abból áll, hogy a hét elején szétmentünk a pasimmal. Az ok az volt, hogy nagyon nem illettünk össze! Tegnap egy buliban összejöttem egy másik sráccal, rengeteget csókolóztunk, egész végig együtt voltunk. DE: Én az expasimat szeretem, ezt az újat nem. Tudom, hogy ha az exxel össze is jönnénk újra, akkor se változna meg semmi, mert nem törődött velem, nagyon különböztünk. Ezzel az új csávóval pedig van egy olyan érzésem, hogy csak le akar fektetni.(azt honnan lehet tudni?)Jól tettem, hogy összejöttem vele? Az exemnek MSN-en az volt kiírva: Kár, hogy olyat szeretek, aki nem lehet az enyém!

Ez egyáltalán nem biztos, hogy nekem szólt, de ha mégis? Össze vagyok zavarodva.


2009. márc. 29. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen ismerd meg az új pasit és ha beleszeretsz próbáld elfelejteni az exedet de várj ezzel a fiúval a lefekvéssel ha kibírja pár hónapig szex nélkül akkor bebizonyítja, hogy igazán szeret és megérdemled. Viszont nem árt egy kis utánnajárás, hogy az exed kiírása neked szólt-e (közös barátok, stb..)

Ha kiderül, hogy mindkét pasinak ugyanúgy kellessz, akkor hagyd őket hagy harcoljanak érted és aki tovvább küzd érted ő szeret igazán :)

2009. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

"Ha kiderül, hogy mindkét pasinak ugyanúgy kellessz, akkor hagyd őket hagy harcoljanak érted és aki tovvább küzd érted ő szeret igazán :)"


Ez egy bullshit. Senki nem fog küzdeni senkiért. A sráccal azért jöttél össze a buliban, mert te aztán majd megmutatod. Ezzel semmi gond.

Viszont az exeddel meg ne gyere össze, mert semmi értelme nem lenne. Hiszen szakítottatok. Az meg nem volt véletlen.

2009. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!