Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy fiúval randizok? Vajon megengedné hogy nála aludjak?

Figyelt kérdés

Anya tudja rólam, hogy meleg vagyok, még nem beszéltünk róla, mert elzárkóztam ettől, viszont most már megbeszélném vele, de egyszerűen azt se merem neki megmondani, hogy egy fiúval találkozgatok, pedig mondogatja mindig, hogy elfogadja. Vagy lehet azért kicsit megdöbbenne, ha elmondanám neki, hogy van egy fiú az életemben? Igazából azt nem szeretném, ha kérdezősködne róla, meg minden egyes alkalommal ha találkoznék vele kérdezgetné, hogy mi volt meg hasonlók, mert ezt nem bírom elviselni. Szóval hogy mondjam el neki? Igazából koleszos vagyok, csak most itthon vagyok, és csak azért mondanám meg neki, hogy ne kelljen hazudoznom, ha át akarok hozzá menni.


19/f


2011. júl. 7. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Apád kitagadott már a családból?

Am meg ha szeret anyukád úgyis megfogja érteni.Nincs min parázi.

2011. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzé válasza:
Szerintem bár miről is legyen szó, hosszú távon minden esetben a lehető legegyenesebb út a legüdvözítőbb. Tisztán és korrektül kell csinálni mindent. A szüleidnek ettől még a fiuk maradsz. Egy anya soha nem fogja megtagadni a fiát. Legfeljebb pár napnak vagy hétnek el kell telnie míg feldolgozzák. Egyébként felnőtt korú vagy. Tedd azt, ami neked jó. Így később csak magad okolhatod a tetteidért, persze érdemes meghallgatni véleményét, de az adott helyzetet Te tudod a legjobban értékelni és dönteni benne, hiszen te élsz abban a szituációban. Ha hiszel valamiben, azt vállald fel egyenesen. Ha nem akarsz valamiről beszélni, azt mondd meg az illetőnek. Szóból ért a másik ember... Mindettől függetlenül nem feltétlen kell, hogy egy szülő jogot formáljon magának arra, hogy a nagykorú fia életébe beleszóljon. Azaz nem feltétlen minden részébe. Sok sikert!
2011. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nixee20 válasza:
Te magad is megírtad, hogy nem akarsz hazudozni, hát akkor mond el neki. Mivel már tudja rólad, hogy meleg vagy és elfogadta, akkor szerintem nem kell félned. Ha meg nem akarod , hogy kérdezősködjön, azt is közöld, hogy téged zavar, ha erről kell beszélned.
2011. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "legnehezebb" részén már túl vagy - anyukád megtudta, hogy meleg vagy. Mi történt? Elfogadta. Innentől kezdve szerintem azt is elfogadja, ha fiúval randizol, hiszen a melegeknek is ugyanolyan szüksége van párkapcsolatra mint másoknak (gondolom én). És ha tudja hogy meleg vagy, nyilván gondolja, hogy nem lánnyal akarsz randizni.


Lehet, hogy azért mondogatja mindig, hogy elfogadja, mert ezzel biztatni is akar, hogy nyugodtan lehetsz vele őszinte, elmondhatod neki, ha van valami. Lehet hogy sejti már, hogy van valakid. Nagyobb "meglepetést" már nem nagyon tudsz neki okozni, szóval szerintem ne félj.


A leírtak alapján anyukád elfogadta, hogy ilyen vagy, akkor viszont azt is elfogadja majd, hogy szeretnél fiúval találkozgatni. Ha szeret (márpedig biztos), akkor ő sem akarhatja, hogy magányosan éld le az egész életed, vagy csak azért belekényszerülj egy kapcsolatba egy lánnyal, hogy megfelelj az elvárásoknak.

2011. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!