Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséges még valaki a párjához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges még valaki a párjához ebben az elb. szott világban?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatra, akár házasságra gondolok.

Mi a véleményetek?

Ti hűségesek vagytok a párotokhoz, és ő hűséges hozzátok?

Sok olyan párt ismertek, akik együtt vannak, és ti tudjátok, hogy megcsalják egymást?

Ha valaki megcsalja a másikat, akkor miért nincs annyi emberség benne, hogy elmondja a másiknak rögtön?

Bocs a csúnya szóért, de sajnos...elszomorító a helyzet szerintem.


2011. júl. 7. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Majd 20 év múlva válaszolok, de szerintem számodra pozitívan. Aztán kitudja, lehet az utcán végzem majad egy hajléktalan, megalázott drogosként, akitől mindent elvettek. Kitudja.
2011. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jól sejtem hogy téged megcsalt a párod???

Am 8 hónapja vagyok együtt a párommal és nem csaltam meg,és tudtommal őse negem!

2011. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az vagyok, és tudomásom szerint a párom is az hozzám :) Több, mint 4 éve vagyunk együtt. Kiskoromban végigéltem, ahogy apám tengernyi alkalommal megcsalta anyámat, szóval nálam ez főben járó bűn. Undorodom tőle.
2011. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig akad azért a férfiak és a nők között is akik SOHA nem csalánák meg a párjukat. Én is ilyen vagyok. Tudod, a disznókat a sár vonza, a sasok meg az égen repülnek. De a malackákból mindig is több lesz. De mindig csak a sárban fognak röfögni és sosem tudják meg, milyen a hajnalban a friss eget hasítani a kék égboltban. A viselkedésükben benne van a bünetés. TE légy sas, hagyd a malackákat.
2011. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lasan 3 éve vagyunk együtt...én még soha nem csaltam meg de ő igen..többször is.. és csak 1 év után valotta be..de még mindig együtt vagyunk...vannak hűséges tipusok..de sokkal kevesebben vannak...L/19
2011. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

mi 4 éve vagyunk együtt, teljes hűségben és bizalomban

20/L

2011. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Még csak szűk egy éve vagyunk együtt, de a gondolat felmerülésének a halvány esélyére sem volt példa, szerintem genetikailag alkalmatlan vagyok rá :D Najó, csaknem, szóval menő vagyok, mert tudatos döntés eredménye.


19/F

2011. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, hűséges és bizalmas felek vagyunk.
2011. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi 6éve vagyunk házasok a férjemmel , de soha nem jutott még ilyen az eszembe és férjem is nagyon szeret, van egy 3éves kislányunk és most jön a második baba.

Szerintem ha valaki odáig jut, hogy meg csalja a párját ott biztos nem szeretet van.

2011. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként nem csalt meg a párom, legalábbis nem tudok róla, de sokszor bizalmatlan vagyok vele szemben... Ami nem jó.. De még mindig úgy gondolom, hogy bevallaná, ha meg is tenné..

Azért vagyok felháborodva ennyire, mert pont ma tudtam meg valakiről, hogy megcsalja a feleségét, és sajnos tudok pár ilyen embert, aki folyamatosan csalja a párját. Én nem akarom elmondani, mert nem akarom tönkretenni senkinek az életét.. Persze ebben is vannak kivételes esetek, hogy kit árulnék be és kit nem, de ez más téma már. Szóval a lényeg az, hogy olyan emberekről tudtam meg ezt, akikről soha nem gondoltam volna, és így nagyot csalódtam bennük, nem tudom kiben bízhatok meg és kiben nem.

2011. júl. 7. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!