Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy ne úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne úgy gondoljon rám mint egy lányra a sok közül?

Figyelt kérdés
A pasi és közöttem kb 30 km van, még nem sikerült találkoznunk, már jó ideje beszélgetünk, így azis kiderült , hogy igen népszerű, és van egy kicsi egója is :PSok lánnyal beszélget és sok mindenkit ismer, akik k9z9tt biztos sokkal több szép, csinos lány van mint én.Amúgy 2 évvel idősebb.A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elérni, hogy ne úgy gondoljon rám mint egy lányra a sok közül?Ha nem is lenne több mint barátság, legalább ez jó lenne, és hogy tudnánk találkozni?...végül is nem mondhatom h megyek hozzátok, találkozzunk.Legkésőbb meg szeptembertől tudunk találkozni, amikor ott fogok bentlakásos lenni ahol ő lakik :)
2011. júl. 7. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Add önmagad, ne akarj hasonlítani másra, mindenkinek van egy egyénisége. Ha csak önmagad adod, és megismer, akkor nem fog rád úgy gondolni hogy ,,egy lány a sok közül" :) Ha meg nem jössz be neki, akkor se akarj más lenni mint aki vagy, találsz olyat akinek úgy vagy tökéletes ahogy vagy, de ha nem játszod meg magad azt szerintem értékelni fogja

18/L

2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és azt nem mondtam hogy 30 km az nem nagy távolság, biztos vagyok benne hogy találtok egy közös pontot ahol tudtok találkozni:)
2011. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!