Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud sokáig ránézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud sokáig ránézni a fiú arra a lányra, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sokáig rá tudok nézni arra a lányra aki tetszik nekem:) szóval nem értem a kérdést 23f
2011. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én le se bírom venni ilyenkor egy lányról a szemem. Egyszer majdnem emiatt törtem össze a kocsimat egy parkolóban.
2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szemezéskor miért süti le a szemét ?
2011. nov. 27. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
félsz, hogy észre vesz. nem?
2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 14:53

:D:D:D ezen elmosolyodtam.

2011. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én miért félnék,hogy észrevesz engem a fiú?
2011. nov. 27. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
valszeg ideges típus mit kell ezen ennyit filózni?
2011. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ideges típus,azért!
2011. nov. 27. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért félnék, hogy észrevesz? Ha látja, hogy nézem, akkor nem érheti váratlanul ha odamegyek hozzá. Tudja, hogy számíthat rá, nem fog meglepődni és nem fog zavarodottságában elküldeni. Lehet el fog hajtani, de nem azért mert furán esett neki, hogy odamentem hozzá. Hanem csak lehet nem tetszem neki. Olyankor meg mondom neki, hogy nagyon sokat veszít, hogy nem kaptam esélyt. Ilyenkor meg van egy kis esély és magába néz, és lehet ad még egy esélyt. Volt már rá példa. Nem tetszettem neki, de kaptam esélyt és bevágódtam utána.
2011. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amugy neked nem jött semmilyen megérzés, gondolat, semmi? Nem kell minden hülyeséget belegondolni, valószínűleg félénk. Én is rámerek nézni, épp ezért zuhantam le majdnem a high-tech vadászgépemmel ahogy épp próbáltam beparkolni.
2011. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!