Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hányingerem miatta? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem miatta? :S

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy a barátnőm egész eddig átvert!:( Miért lett hányingerem és miért kezdtem el szédülni?!:S
2011. júl. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ohóó...nekem minden kisebb lelki terhelés miatt ez van.

A lelki fájdalom testi tüneteket produkál. Ez a leggyakoribb jelenség sajnos.

Remélem hamar túl teszed magad...ez a hányinger meg el fog múlni, ne aggódj.

Majd lesz egy rendes lány:)

19/l

2011. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azok már kihaltak-,-
2011. júl. 7. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
igen ez lelki dolog. Van az elfogadásnak fázisai és leggyakrabban a megrázkódtatások ha nem szomorúságban akkor a táplálékrendszeren keresztül jön ki. én 5 kilót fogytam 72 ről 67re amikor a barátom fél év után elhagyott mert a sokktól vagy mitől nem tudtam egy ideig enni. rosszul éreztem magam amikor ettem. Egy idő után majd jobb lesz
2011. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én most tudtam meg, mielőtt a kérdést írtam.
2011. júl. 7. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Lelki okok átterjednek a testre. Én mindig úgy vagyok vele ha elhiszem hogy jól vagyok nincs semmi bajom. ha bebeszélem magamnak hogy márpedig nekem fáj a hasam és hányingerem van akkor az is lesz. Próbáld meg túltenni magad rajt, nem tudom mióta voltatok vagytok együtt...
2011. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!