Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Benneteket megvédett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Benneteket megvédett már a pasitok, ha igen hogyan történt? Ha nem akkor csalódtatok? Az én pasim nem védene meg, miért ilyen?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok a barátom 20éves. 4hónapja járunk.

azt mondja szeret és ha valaki bánt engem akkor szoljak neki és beszél vele, vagy ha a helyzet megkívánná megvédene. Nemrég volt egy balhé a legjobb barátja és köztem, ő is ottvolt. a haverja tulajdonképpen ugy beszélt velem mint a kutyával a barátom csak annyit mondott neki "fejezd már be!"

Semmi egyebet. De azt mondta leül vele beszélgetni hogy állítson magán...hát nem nagyon hiszem el hogy megteszi.

Olyan mintha olykor keresné a kifogásokat hogy ezért nem védett meg mert nem hallotta meg stb.

DE AKKOR MINEK MONDJA HOGY MEGVÉDENE??? AZTHITTEM HA ENGEM SZERET VALAKI KIÁLL MELLETTEM!


2011. júl. 8. 14:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:

és a balhé után velem maradt, nem pedig a haverját választotta, pedig engem 4hóanpja ismer, az illetőt meg 6éve, és 6éve barátok.

Azt mondta nem érdekli ha megsértődött, mellettem van mert engem szeret, és nem érdekli ha elveszti a másikat, mert én fontosabb vagyok.

2011. júl. 8. 14:55
 2/51 anonim ***** válasza:
94%

Akkor most mi bajod van? Szerinted a megvédés azt jelenti, hogy összeverekszik vele? Intelligens felnőtt ember nem verekszik...


Szerintem az, hogy kiállt melletted, pont kimeríti a "megvédés" fogalmát. Elvégre nem rádtámadtak.

2011. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

meg azt mondja nem fél apámtól... és tud neki ellent mondani...

de tegnap felajánlotta neki apám hogy dolgozhat nála, a barátom megköszönte, és azt mondta nekem hogy nem fog élni a lehetőséggel és ezt apámnak is megmondja.

de félek hogy nyámNYila lesz...és félni fog... nemtudom vannak ilyen paráim:( MIT TEGYEK EZEK ELLEN H NE IGY ALAKULJON?

2011. júl. 8. 14:58
 4/51 A kérdező kommentje:

értem... de mi van ha kibékül a haverral?? Ugy értem az egyenlő azzal ha beleegyezik abba hogy mindennek elhordanak engem és ő sz*rik rá

szerintem azért lehetett volna keményebb szavakban is

2011. júl. 8. 14:59
 5/51 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, sok fiú általában kerüli a konfliktusokat/veszekedéseket! De ettől függetlenül biztos szeret téged! De ha téged ez zavar, hogy a konfliktus helyzetekből gyakran inkább meghátrál, akkor tudasd vele. Mond meg neki, hogy ez neked rosszul esik, és szeretnéd, ha ezentúl teljes mértékben kiállna melletted!
2011. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
89%

sztem kiállt melletted, végülis rá szólt a haverjára. én sem értem..most azt várod, hogy emiatt össze kellett volna vernie azt a havert ?:D

"AZTHITTEM HA ENGEM SZERET VALAKI KIÁLL MELLETTEM!"..forditva is így van, vagy csak elvárások..?:)

2011. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%

Te tényleg elvárod tőle, hogy megszakítsa a kapcsolatot a legjobb barátjával? Megbeszélik a dolgot, és kész.


Az meg, hogy nem vállal munkát az apádnál, nem jelenti azt, hogy nyámnyila.


Elég érdekes fogalmaid vannak a kapcsolatokról.

2011. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
85%

Minket egy csoport részeg pasi támadott meg.

Engem lefogtak, őt lökdösték, mégse csinált SEMMIT!

Nekem kellett leszednem magamról a 2 pasit, és utána elhúzni őt is onnan és elfutni..

Na azóta már szakítottunk. Nekem nem kell puhap*cs...


Akkor én voltam 14, ő 18.

2011. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted mit kellett volna tennie a barátjával? Szarrá verni? Éppen elég volt az neki,hogy a legjobb barátja rászólt,hogy "fejezd már be!",veszi a lapot. Felfogta,és befejezte nem? Minek kellene leülnie vele? Ha nem fogyatékos az az ember nyilván rájött,hogy messzire ment,és valószínűleg szóba került ez már köztük. Az,hogy Te nem nagyon hiszed el,hogy beszéltek róla már a te problémád!

Jaj könyörgöm ne legyél már ennyire gyerekes!

2011. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
91%
Fel kell még nőnöd! :)
2011. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!