Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben olvastam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben olvastam, hogy a tökéletes párok arcvonásai nagyon hasonlóak, szóval hasonlitanak egymásra. A ti vonásaitok hasonlitanak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Sztem egyáltalán nem igaz.

19f

2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Hülyaség...


De ha a Gyurcsány feleségére gondolok...nos ezekszerint mégis lehet benne valami :D

2011. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Biasa ***** válasza:
Nem, a mi vonásaink nem hasonlítanak a párommal, sem az előző kapcsolatbeliekkel sem.Lehet egyik sem volt a tökéletes párom?Bizonyára:)
2011. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mieink hasonlítanak. Már többen is mondták, hogy hasonlítunk egymásra.
2011. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tökéletes pár nem létezik.

Innentől értelmetlen az egész.

2011. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne a szüleidet vegyed viszonyítási alapnak!:)
2011. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit a mieink is hasonlítanak. :) 5 éve együtt vagyunk, és vele is akarok maradni. Lehet benne valami, de biztos hogy vannak kivételek, és nem ez lesz a meghatározó. :)
2011. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 barátom volt eddig és nagyon feltűnően hasonlított az arcunk mindkettőjükkel, de csak addig amíg vele voltam, és persze mikor már egy pár hónapja együtt voltunk.
2011. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nagyszüleimnek jövőre lesz az 50.házassági évfordulójuk,számomra ők a tökéletes pár.Nagyon szeretik egymást,soha egy hangos szó nem volt köztük,felneveltek 4 gyermeket,van 6 unokájuk(köztük én),és a legboldogabb emberek,akiket ismerek.Ja,és nagymamám vörös hajú,tejfehér bőrű,kék szemű,babaarcú,nagypapám sötétebb börű,barna hajú,zöld szemű,szögletes arcvonásokkal rendelkező ember.Egyátalán,semmiben sem hasonlítanak külsőre.
2014. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!