Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás egy nő miatt, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás egy nő miatt, majd ujrakezdés?!

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Egy szórakozóhelyen ráakaszkodott egy nő, "üldözte a szerelmével", közösségi oldalon irogatott neki, ismerősökön keresztül üzengetett. Én nem vagyok az az érzelemkimutatós fajta, és páromnak imponált, hogy valaki ennyire oda van érte. Állandóan féltékenykedtem, kértem hogy állítsa le a nőt, mert ez nekem megalázó. Ő nem tett semmit...azt éreztem, hogy cserben hagyott, szakítottam.

Állítólag nem volt semmi a nővel, miután szakítottam vele rájött hogy engem akar és hülye volt. Vissza akar kapni. Szeret, én is szeretem őt.

De mégsem tudom mit tegyek. Csalódtam benne.

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2011. júl. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Újratervezés...



XDDD

2011. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Útvonal újratervezése, kérem várjon.
2011. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a káposzta jó
2011. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez elég szomorú helyzet, már főleg az, hogy nem csinált semmit amikor megkérted rá...meglehet h azt a csajt megdugta egyszer, nem volt jó, majd rájött, hogy te kellesz neki....ha szereted akkor gondolom nagyon nehéz nemet mondani neki, viszont talán jobb lenne elfelejteni és továbblépni. Ha nem sikerül akkor fogadd vissza, és ha megtörténnek újra ilyen dolgok, akkor szakitasz véglegesen..
2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!