Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikeres újrakezdés? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres újrakezdés? Mi a véleményetek, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, veszett ügy: külföldön vagyok (kicsit több, mint)fél évig és a pasim, mikor kijöttem dobott; előre megbeszéltük, h így lesz; mert mások az elképzeléseink karrier és család téren. De két hónap alatt összejött egy csajjal. Páran vigasztalnak, h nem bírta szex nélkül.

Csak h nekem amióta kijöttem, annyira hiányzik, h lemondanák minden "álmomról", h vele lehessek. Amíg nem jött össze ezzel az új csajjal, minden nap msn-eztünk, meg voltak e-mailek, ha vmi miatt ez nem jött össze. Amikor meg megismerte, szinte lenullázott velem minden kommunikációt, azzal a címszóval, h a csaj féltékeny, meg nekem is ideje őt elfelejteni.

Ha valakinek lenne tapasztalata hasonló helyzetből egy újra kezdésre, leírná, h sikerült-e olyan irányba terelni a kapcsolatot, h együtt maradjanak sokáig? Vagy ha minden erőmet összeszedem se tudok megváltozni? 27N


2011. szept. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
2011. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj én nem letörni szeretnélek de ami nem megy az nem kell erőltetni.

Én megértem hogy szereted,meg minden de muszaly lesz tul tenned magad rajta hiszen a ő már lépett.

2011. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom,talán az elözőnek van igaza.Ha annyi mindenben nem találtatok akkor nem vagytok egymásnak teremtve,lehet hogy te úgy érzed hogy szereted de az igazi nagy szerelem még hátra van,vagy azt már elveszítettd,de nem vele hanem esetleg egy elöző barátoddal.Minden esetben szerintem mivel nem találtatok sokkal jobbígy ha külön vagytok.
2011. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy csak a pacal jó újramelegítve... El ne hidd, hogy az a pasi többet ér az álmaidnál... Ha igazán szeretett volna, akkor kitartott volna melletted így is, hogy odakint vagy... Szóval felejtsd el és keress valaki mást, aki elfogad úgy ahogy vagy, és még az álmaidat se kelljen miatta feladnod...
2011. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

28 éves férfi ember vagyok,és a válaszodat olasván,ne reménykedj és ne törd,azaz ne kínozd magad hiába.Kár a gözért hidd el nekem.

Ha az új csaj miatt (hogy a csaja ne legyen féltékeny) lemondott teljesen rollad akkor soha sem szerethetett.Tarott hozzád de nem kellő képpen

2011. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy pasi sem érdemli meg hogy érte változtass !

Hát hogy még feladd az álmaidat érte !

Kapsz te még jobbat s szebbet !

Van elég férfi ezen a hatalmas világon !!

2011. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Heti egyszer egy órácskát még mindig beszélünk, ha nincs ott a csaj. Az álmaim, meg lehet irreálisak, most legalábbis annak tűnnek, pl erre az itt töltött évre is azt hittem, milyen király lesz, de... nem az; a másik meg a gyerek kérdés, egyesek szerint majd akarok gyereket, és ez volt a fő kiemelt indok, amiért elváltak útjaink. (persze lehet ez kifogás volt)
2011. szept. 4. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életben az a legérdekesebb, hogy nincs semmi köbevésve. Bármi megtörténhet az emberrel.
2011. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha nem beszél veled többet, az azért van, mert a kapcsolatotok kizárólag szexuális/párkapcsolati síkon létezett és amint ez megszűnt(jelen esetben az új nő megjelenésével), már "nincs értelme" további beszélgetéseknek. Velem is megtörtént ugyanez, többször is. Ha már nem érzek semmit a másik iránt és nincs közös téma se, akkor minek beszélgessek vele? Ha nagyon zaklat, akkor még éppen udvarias vagyok, de amúgy értelmetlen. Ilyenkor a legjobb lépés a legnehezebb: túltenni magad rajta.
2011. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!