Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha 14 evesen meg nem csokoloztam? L

Figyelt kérdés
A legtobb korombeli lanynak,mar volt pasija sot, van akinek tobb is. Es igy cikinek erzem magam, h ilyen teren meg velem semmi nem tortent. Raadasul most meg szerelmes sem vagyok... olyan remenytelen ez az egesz. Mi a velemenyetek?
2011. júl. 9. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ugyanigy vok csak én 16

énse csókolóztam de ezt senkinek nem kell tudni xDxD

2011. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem ciki én is 15/F vok de még nem csókolóztam :)
2011. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Hűha, én 18 évesen csókolóztam először, első szex előtt 5 perccel és még élek:)

Igaz, azóta is keresem a szerelmet, egy csalódáson is már túlvagyok de csak lesz valaki...:)

Esetleg aki fejér megyei és van kedve ismerkedni dobjon egy levelet:)



18f

2011. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
huh, orulok, h nem vagyok egyedul :D
2011. júl. 9. 00:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromban csókolóztam először, első szex egy évvel később volt. Még élek. Szerintem nem ciki, aki ezzel cikiz esetleg, az meg nagyon ügyes-okos, agyilag fejlett egyén lehet. A gyerekcsináláshoz végül is nem kell agy... Te pedig csak nyugodtan várj arra, hogy valaki tetsszen, és tudd szeretni, nem kell fűvel-fával, csak azért, hogy "na nekem is megvolt"...
2011. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
0%
ti zárdába éltek???te uristen 18 évesen elöször csokolozni-.-" am szentem 14 évesen probáld ki a csokolozást nem kell beleszertned a fiuba.
2011. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj te leányzó, egyáltalán nem ciki! Én sem csókolóztam még, és nem érzem annak! Hogy más emiatt esetleg gáznak tart, az meg nem érdekel ;)

21/f

2011. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 7%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:21


ti zárdába éltek???te uristen 18 évesen elöször csokolozni-.-" am szentem 14 évesen probáld ki a csokolozást nem kell beleszertned a fiuba."


Ezen kommented alapján nem is csodálkozom, hogy mindössze 7%-ban találják hasznosnak a válaszaid...Egyébként halkan javasolnám, hogy mielőtt másoknak szólogatsz be, inkább tanulj meg írni...

2011. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

nem hinném....:)

16/f

2011. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"ti zárdába éltek???te uristen 18 évesen elöször csokolozni-.-" am szentem 14 évesen probáld ki a csokolozást nem kell beleszertned a fiuba."


Igen, 15 évesen pedig bassz is meg minden második szembejövőt, nemtől és kortól függetlenül, addig éld ki magad, amíg nem diagnosztizálják az AIDS-et! Az érzelmek ráérnek. Pfff. Imádom az ilyeneket, aki ilyen frankón le tudnak nézni bárkit, csak azért, mert nem olyan kurvoid, mint az "elvárható" lenne. Sztem meg ez ciki.

2011. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!