Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólíthatnék le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnék le egy pénztáros lányt a tescoban?

Figyelt kérdés

Nem ismerem, de annyira bejön nekem.

Csak az a baj, hogy a pénztárnál van, így kb egy perc nincs, hogy beszélek vele.

De még is megakarom próbálni, leakarom szólítani.

Tenni akarok valamit. Segítsetek!


2011. júl. 9. 13:07
1 2
 1/12 anonim válasza:

napszaktól függ... :)

aki mögéd akar beállni annak mond hogy bezár a pénztár és több időd lesz :)

2011. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hmm, de most komolyan?
2011. júl. 9. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
mindig hozzá menj és jegyezd meg hogy milyen csinosak itt a pénztároslányok meg hasonlók. meg milyen szép ma is.aztán megkérdezed hogy mikor végez,mert ha gondolja meghivnád egy italra..
2011. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj 5 kosárnyi cuccot és akkor lesz időd :D
2011. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

1. Tudd meg hogy van-e barátja (Nem elhanyagolható tény)

2. Kicsit beszélgess vele a munkájáról és akk megkérdezheted hogy mikor végez.

3. Ha megvan az időpont akk csak meg kell várnod amíg végez és utánna lesz időd vele beszélgetni. Mmmm egy csokor virág nem árthat. Persze ne vegye tolakodásnak. Pl Ezek a virágok szépek, de a szemeid gyönyörűek. Ez csak egy példa szal majd formázd át ha szükséges. Bókolj neki szépeket, de csak finoman. Mint ahogy mondtam, csak semmi tolakodás. Ha idáig eljutsz akk onnan már menni fog:) Jah és hogy van-e barátja. Ha már a munka lesz a téma akk kérdezz vmi olyat amivel megtudod. "A barátod mit szól ehez a munkához?" És így nem annyira feltünő. Ha szabad a terep akk hajrá. Remélem tudtam segíteni picit és ha akcióba lépsz akk jelentést kérek a végén :) Sok sikert!

2011. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hmm, kösz, tényleg rendesen vagyok! :)


De szerintem nem lesz annyi idő, hogy előadjak neki egy monólogott. :P

2011. júl. 9. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Úristen tipikus lúzer tanácsok. "Barátod mit szól ehhez a munkához?" --> Miért? lenézzük a csajt a munkája miatt? Úristen


A lényeg, hogy légy határozott és laza. Ne akard felszedni. Elég ha emlékezetessé válsz a szemében először. Gondolj bele: egész nap ott ül, húzkodja a leolvasó előtt a cuccokat, a többi emberrel ennyit kommunikál hogy megmondja az árat, megkérdezi van-e teszkókártyája meg köszön. Elég ingerszegény környezet. nem nehéz kitűnni.


Kb nettó 20-50 másodperced van. Amíg lehúzkodja a cuccaid, ezalatt kell emlékezetessé válnod, ezt több módon megteheted. Néhány javaslat: Nagy mosollyal köszönj neki egy sziát. Kis hatás szünet: -Látom rajtad, hogy nagyon unod már. Vegyek neked egy csokit? Lehúzhatod azt is a leolvasóval. És odanyúlsz egy olcsó csokiért a polcon.

B opció: előadod, hogy befutottál haverodnak cigit, venni, de te nem dohányzol, mi javasol egy férfinek? Hátha ért hozzá. Ha nem akkor még mindig kiokoskodhatjátok, azzal is megy az idő. Beszélgetés közbe szőjj bele kérdéseket, hogy megtudd a nevét. Pl. A kék vagy a piros az erősebb? De bocsi hogy hívnak, én Kovács János vagyok. Teljes nevet mondj akkor ő is teljes nevét fogja mondani nagy valószínűséggel. Ja és érthetően mondd a neved, h legalább a keresztneved megmaradjon. Amikor kimondja, ismételd el a szemébe nézve. Egyrészt jobban megjegyzed a nevét és őt is pozitívan érinti, hogy a saját nevét hallja más szájából. Kezet ne nyújts neki bemutatkozásnál. Ne érintkezz a pénztárossal, mert veszik a kamerák...


Még aznap menj vissza valamiért és fizess nála. Köszönj rá, hogy Szia Andi ( szólítsd nevén), hát megint hozzád kerültem? Ha még egyszer összefutunk itt, meghívhatsz fagyizni. VAGY, ha be mered vállalni a szexuálisabb beszédet: Szia Andi, megint te fogod lehúzkodni a dolgaimat? Persze ehhez ku,.a határozottnak kell lenned, nem csak itt, az élet minden területén, különben elba52od...

Ha harmadszor is összefutsz vele pár napon belül, mondd hogy kedden este 8tól ráérsz egy fagyira. Fontos: Ne kérdezd mikor ér rá. Kit érdekel? Adj neki két időpontot amikor ráérsz, abból választhat. Itt már elkérheted a telefonszámát is, hogy egyeztess vele, akár ha egyik időpont sem alkalmas.


Harmadik teszkózás helyett keresd meg facebookon és irj neki, hogy: "Ebben a melegben úgy ennék egy fagyit. Azt mondtam ha megint összefutunk, meghívhatsz. A Facebook is számít. Szóval ekkor és ekkor érek rá." Vagy valami hasonló fa525ág :D


Lehet szétszórt amit írtam, de csak úgy jöttek az ötletek, nem olvasom vissza. Sok sikert! :D

2011. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
x
2011. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor megkérdezi, h "más valamit?", akkor mondd neki, hogy "igen, még a telefonszámod!". :)
2011. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Vagy egy klasszikus. "Szia. Te is akciós áru vagy?"

vagy valami ilyesmi...

2011. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!