Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sex mas semmi? Mi a teendo ilyen esetben? Szakitsak parommal? Megoldas lenne?

Figyelt kérdés
baratommal 8 hopnapja vagyunk eggyutt..tavkapcsolatban elunk 650 km re egymastol..en ugy erzem h eltavalodotam tolle es h mar nem is szeretem igazan...(ezt mar masok is eszrevettek rajtam,az egesz kornyezetem azt javasolja h szkitsak vele)csak a sex tartja ossze a kapcsolatunkat...Parom reszerol semmi baj nincs o meg szerelmes belem,de en mar bele nem....utobbi hetekbe megismerkedtem egy sraccal akivel nagyon jol elvagyok...de nem tudom h mit csinaljak..skzitsak mostani parommal...aki lehet h kb 2 honap mulva visszakoltozik....de mar nem igazan szeretem es vagjak bele az uj kapcoslatba....vagy az uj kapcsolatot hagyam ott es fojtassam jelenlegi parommal es varjam h a dolgok jobbak legyenek....? amugy kb 1 eve vagyunk egyutt(majdnem) de felek az ujtol...
2009. márc. 30. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én várnék...Ha újra együtt lesztek, minden visszatérhet a régi kerékvágásba...A távolság sokszor megöli a kapcsolatot...
2009. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezt mar sztem nem lehet ...ugy gondoltam h most mikro visszjoan hetvegen akkor megmodndom h akarok egy szunetet es azalatt midennt eldontok
2009. márc. 30. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
az elottem szolonak igaza van.igy,hogy nem vagytok egyutt ugy tunik,mintha mar nem szeretned,de ha visszakoltozik meglatod jobb lesz.:)
2009. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mar volt ojan is h visszjoatt 1honapra es nem lett jobb semmi az elejn jo volt latni meg minden.....de ugyanugy csak a sex tartott ossze minket.... es eltelt 1 het unalmas volt mar....
2009. márc. 30. 14:46
 5/7 A kérdező kommentje:
es nemtudom h meegri e varni....mert ertelmet nem latom...es nem biztos h visszjaon...hanem csak lehetseges...nem tolle fugg hanem szuleitol...sajnos...oda jutotutnk h egy 20 eves ember a suzleitol fugg....ez sozmoru...de en nem fogok az o szuleitol fuggeni
2009. márc. 30. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

te tudod.ahogy te jonak latod.....ha ugy erzed,hogy nincs mar remeny akkor hagyd el.de ha megis lehetoseget adsz akkor ne.itt csak te donthetsz!


14:39-es voltam

2009. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te más tudod mit akarsz és döntöttél. Minket is nagyon meg akarsz győzni, hogy de ez már menthetetlen és úgyse lesz jobb, stb...akkor viszont ha ennyire biztos vagy bennet ne álltass senkit, vess véget ennek, mert ez senkinek se jó. Szegény barátod is átvered, aki pedig szeret és nem ezt érdemli, meg magadat is mert probálsz ugy tenni mindha ez müködne. Szóval szerintem itt a vége, így lesz jobb mindkettőtöknek.
2009. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!