Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanszi kérdése:

Mi lenne a legjobb megoldás? Szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja járunk. 21 éves vagyok, ő 18. 1 hónapja kérdeztem meg tőle, h mégis mennyi fiúval volt előttem ágyban. NYolc sráccal feküdt le, én vagyok neki a kilencedik. Mivel nekem ő az első komoly kapcsolatom, ezért nagyon zavar ez a tény. 3 évvel fiatalabb és ennyi fiúval volt. Sokan biztos úgy gondolják nincs ezzel semmi baj, de én másként érzem. Próbáltam elfelejteni a dolgot, de mégis mindig minden nap gondolok rá és olyankor felidegesít a dolog. Jó vele lenni, de nem bírom magam túltenni a múltján. Mit kellene ilyenkor tenni?
2010. júl. 10. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

hát nem ma kezdte a szakmát de...


Szerintem ezért ne szakíts vele. Exemmel jól megvoltunk közel 1 évig, előtte pedig volt pár "roundja" - s ez idő alatt sose csalt meg (igen, tudom... legalábbis ugy tudom nem csalt meg)


esetleg beszélgess vele erről, mond el aggályaidat, hogy ez zavar, hátha megnyugtat.


attól félsz amugy hogy megcsal a közeljövőben?

2010. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ezert ne szakits vele...ha tenyleg szeret teged es te is ot akkor ne tedd meg!Inkabb beszelgess el vele errol.
2010. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele erről, megbánta, de kisebbségi komplexusom van így mellette. nekem 2 volt előtte, neki 8 előttem és még 3 évvel idősebb is vagyok. Eddig jó volt vele, de 4hónap, de nem tom komolyabban venni szegényt és ahogy múlik az idő egyre nagyobba teher :S
2010. júl. 10. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is tiszta ideg lettem, mikor szóbakerült ez a téma barátnőmmel, pedig ő csak egyik barátjával feküdt le 19 éves koráig. Hát enyhe gyomorgörcsöm volt és ökölbeszorult a kezem, mikor megtudtam. Pedig sajnos ez természetes... Ha nyolccal feküdt volna le, azt én sem bírnám feldolgozni.


20f

2010. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztos h ez zavar?és nem az,hogy nem vagy elég jó az ágyban???
2010. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Élvezi velem a szexet. Szóvá is tette,h eddig velem a legjobb. Ettől persze azonnal jobb kedvem lett :D Az zavar, h 8 fiúnak odadobta magát. És én elítéltem egész életemben az ilyet. És zavar, h pont egy ilyen lánnyal kerültem komoly kapcsolatba.
2010. júl. 12. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen elgondolkoznék a helyedbe. Biztos, hogy az zavar tényleg, hogy ennyien jártak már a barátnőd puncijában? Vagy esetleg az, hogy félsz, hogy mással jobban élvezte a szexet, és nem tudsz neki megfelelni? Elvégre, semmi közöd a múltjához, lehet nem is ismertétek egymást, nem is tudtatok egymásról abban az időben. Az igaz, hogy 18 évesen 8 pasi, az elég komoly teljesítmény, mondjuk én se vagyok apáca, 20 éves vagyok, és a barátom a nyolcadik. Ő még csak 18 éves, de tudom, hogy mekkora nőcsábász volt előttem, hetente váltogatta a barátnőit (de nem dugta meg őket, csak 2-3-at). Ez a tény nekem is b@ssza kicsit a csőröm, pedig nem feküdt le a legtöbb kalandjával. De próbálok nem rá gondolni, elvégre semmi közöm hozzá. És tudom, hogy ez a rossz gondolat abból indul ki, hogy félek, hogy nem vagyok neki elég csinos, elég szép, elég szimpatikus. 5 hónapja vagyunk együtt. Emiatt nem szakítanék semmiképp.

20L

2010. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálatok más a helyzet. Nekem ő még csak a 3. csaj. Ha úgy gondolkodnék mint te, akkor most megbasznék 6 csajt és jobban érezném magam. De sztem a szex olyan dolog,amit azzal oszt meg az ember akit szeret. Olyan emberek válaszát várom, akik találkoztak már ilyen szituval és segíteni tudnak megoldani. Nem olyan csajok válaszát várom, akik nem képesek a helyzetembe belegondolni magukat és a szex élvezi a szemükben az elsődleges prioritást.
2010. júl. 12. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyzetet csak te tudod megoldani. Először neked kell rájönnöd, hogy tulajdonképpen ezzel mi a te problémád. Mi zavar a tényben? mert ha az, hogy szerelmes vagy belé, és zavar hogy más mással lefeküdt egyáltalán, akkor keress szűz lányt. (és akkor már tök mindegy hogy hány pasi volt egyébként)


problémád lehet azzal, hogy mégsem hiszed el igazán, hogy jó neki veled. Ebben nem tehetsz mást, csak megbízol benne és elhiszed amit mond. egyébként biztos igazat mond, ha egyszer azt elismerte hogy hány pasi volt előtted.


Vagy önmagában az összehasonlítással van problémád, hogy azt feltételezed hogy másokhoz hasonlítgat téged. ez adott esetben lehet így, különösen egy kapcsolat elején. de ezen már rég túl vagytok, már biztosra veszem hogy nem is emlékszik a többire igazán. mellesleg, te nem azt tetted? :)


Segíthet ha arra gondolsz, hogy egy nőnek nem a szex a legfontosabb (tényleg nem) sokkal fontosabb hogy érezze, hogy az a pasi szereti. Attól lesz egy nő boldog, nem a szextől :) Biztos vagyok benne, hogy az előző kapcsolatai jelentős csalódást hoztak neki. biztos volt pasi aki alaposan átverte. ő azt hitte hogy a pasi szereti, aztán nem is.. gondolj arra, hogy bezzeg te nem csak kihasználtad, hanem mellette vagy és boldoggá akarod tenni. és ezek szerint sikerül is :)


de legelőször nézz magadba, és gondold át hogy miért zavar ez téged.


31/N

ja igen, és ezzel a problémával jobb lesz ha most megbírkózol, mert minél idősebb leszel, annál idősebb nőkkel leszel együtt, akik már nem 8 pasival, hanem 8 nak a többszörösével voltak együtt :)

2010. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vmi ilyen választ vártam :D Köszi még1x! Igyekszem ezentúl a jelent szem előtt tartani és viszonozni az érzéseit. Másra pedig nem gondolni. Remélem majd minél több közös élményem lesz vele, annál inkább kezdem majd elfelejteni a dolgot.
2010. júl. 12. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!