Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy friss kapcsolatnál te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy friss kapcsolatnál te már szerelmes vagy, a párodról viszont nem tuod (néha ugy tünik mintha igen, néha viszont nem) teszenagyon gáz, és csak magamat alázom meg azzal ha próbálok küzdeni? L azért h helyre hozd a dolgokat ha összevesztek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
mi van?? nem értem a kérdést...
2009. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

teszel azért h helyre hozd a dolgokat? vagy csak magamat alázom meg azzal ha próbálok küzdeni?


bocs kicsit elcsúsztak a sorok

2009. márc. 30. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
ha az a baj,hogy nem szeret,hat szerettesd meg magad.ha meg nem az akkor nem tom...ezen tul en sem ertem a kerdest.
2009. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
friss a kapcsolat nagyon kb 2 hónapos. összevesztünk :( és nem tudom h van e értelme küzdeni h helyre hozzam a dolgokat... nem tudom eldönteni h most ő mit érez irántam. mert ha nem érez semmit,akkor lehet h jobb lenne szenvedni... de ha van rá esély h mégis érez vmit,akkor nem szeretném feladni.
2009. márc. 30. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha egy friss kapcsolatban a másik MÉG nem szerelmes, akkor mit kell ott helyrehozni, meg mért kell küzdeni? Ez még csak egy induló kapcsolat, majd minden szépen kialakul. Szerintem ritka az olyan kapcsolat ami úgy indul hogy rögtön szerelmes mind a 2 fél egymásba
2009. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de azt csak o mondhassa meg,hogy szerete vagy nem.mi nem.beszeld meg vele a dolgokat.mond el neki,hogy te szereted es hogy szeretned vissza kapni.
2009. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja így már értem. Csak először nem írtad mit kell helyrehozni, ezért nem értettem. Szerintem mindennképp érdemes megbeszélnetek azt amin összevesztetek, még akkor is ha srác még nem szerelmes beléd, mert ez még változhat, nem tudhatjátok mi lesz belőle, hülyeség lenne rögtön az elején feladni
2009. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!