Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok különleges, megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok különleges, megtörtént szerelmi történeteket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor meglattam/meghallottam, rögtön beleszerettem a hangjaba. olyan romantikus volt. Igaz néha rugdosni kell, főleg hidegben, hogy belendüljön, de ha mar bemelegedett, akkor nincsen parja. en igy szeretem
2011. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Angyalka! Mindenki megérdemel egy 2. esélyt!!! Szerintem nagyon szép szerelem bontakozhat ki ebből, számára egyértelműen nem vagy közömbös! Szorítok nektek :)
2011. júl. 12. 15:49
 13/14 anonim válasza:

3 éve egy gyorséttermben dolgoztam, átlagos csajnak kébzeljetek el nem vagyok egy bombázó de csúnya sem vagyok egyszóval átlagos! Már vagy 2 hónapja ott dolgoztam amikor jött egy új srác, elképesztően jól nézett ki már az első percben felfigyltem rám! Szép lassan összebarátkoztunk bár fogalmam sem volt hogy egy ilyen fiu hogy keresheti az én társaságomat, elkeztünk eljárkálni munkaidőn kívül is bár fiatal voltam még de igy vissazgondolva is azt mondom hogy a részemről igaz szerelem volt! Aztán egy idő után rájöttem hogy csak barátként nézz rám. Ebben az időben sokat szenvedtem akárhova mentünk el eggyütt ő mindig más lányokkal flörtölt és nekem megszakadt a szívem.Egy alkalommal nagyon csúnyán berugtam és egy kocsmában a földön ülve zokogva szerelmet valottam neki. Hazavitt magához és lefeküdtem vele mikor felkeltem reggel tudtam hogy sosem fog szeretni és ez részéről csak ennyi volt. Meg mondta hogy nem tetszem neki és nem érdeklem őt, aztán viszament vidékre a családjához és soha öbbé nemláttam. Annyit tudok hogy most eljegyzett valakit. Igaz 3 éve volt de a mai napig mindeneggyes nap gondolok rá és még mindig fáj

Nah ez az én szerelmi drámám:D


19/N

2011. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Elso latasra beleszerettem..neki volt baratnoje, ennek ellenere aznap este tancolt velem a discoban, de semmi mas nem tortent..ezutan folyton o jart a fejemben majd nehany honap elteltevel megtudtam, hogy szakitott a lannyal. egyik hetvegen a baratnoimmel bementunk a kedvenc szorakozohelyunkre es o is ott volt. ahogy elmentem mellette megfogta a kezem es lekapott..egesz este smaroltunk aztan haza is kisert :D usztam a boldogsagban. ezutan meg nehanyszor osszegabalyodtunk mindenfele bulikban es beszelgettunk (akkor meg msn-en :'D) egy pentek este az egyik kozos ismerosunk felhivott hogy nem megyek e ki veluk iszogatni persze rohantam egybol (halal szerelmes voltam a paliba) aznap este le is fekudtem vele (elso alkalom volt nekem)..utana meg beszeltunk nehanyszor de nem vett komolyan..5 evvel idosebb..majd osszejott egy lannyal nem emlekszem meddig voltak egyutt de megcsalta velem, ahogy az azt koveto baratnojet is..azthiszem nem szerette oket igazan..majd osszejott egy csajjal akibe szerelmes volt es mikor mar majd 1 eve egyutt voltak beletorodtem hogy sosem lesz az enyem...megismertem egy fiut 3 evig voltunk egyutt ezalatt 2x csaltam meg a szoban forgo sraccal aki pedig a baratnojet csalta meg velem..en szakitottam a pasimmal es o is a baratnojevel majd osszejottunk...majdnem 1 eve vagyunk mar egyutt es nagy a szerelem mindkettonk reszerol...mar akkor tudtam hogy egyutt leszunk mikor eloszor meglattam..tudtam hogy kozunk van egymashoz es hogy kozunk KELL hogy legyen egymashoz..:D jah mellesleg az elso talalkozas utan 6 ev telt el mire osszejottunk..ezalatt a 6 ev alatt valahogy mindig egymas utjaba terelt minket a sors :) hat ez az en kis tortenetem :D
2016. ápr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!