Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Számotokra milyen egy különleges pasi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Gazdag!
2011. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam.
2011. júl. 6. 21:49
 3/23 anonim ***** válasza:
Szőrös?
2011. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
No kemment.
2011. júl. 6. 21:50
 5/23 A kérdező kommentje:

**E=O

:P

2011. júl. 6. 21:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Különleges és egyedi és megismételhetetlen! Amúgy nem jól tetted fel a kérdést!
2011. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Aki például elvontabb zenéket hallgat, és nem a legújabb divat szerint öltözködik, hanem van saját stílusa és nem a társaság közepe, nem szed fel minden második csajt, aki az útjába kerül. NEM KELL gazdagnak lennie, hanem inkább legyen szerény, jólelkű és hűséges. Én szeretem a különleges fiúkat és nagyjából ez a típus a zsánerem, amit itt leírtam. 23/L
2011. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Milyen elvont zenére gondolsz? A többi minden stimmel:)
2011. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
brutal death metal?
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
akinek van stílusa..pl öltözködésben,hajviseletben,viselkedésben,fellépésben.Ja és nálam nem stílusos,aki ilyen nagyon trendi ratyi műmájer rajcsávó a "bedbícsen" rózsaszín pólóba,ülepes farmerba meg női táskában... :D de pl az igazi hip-hop rappes stílusú csávók,a tetkósok minden mennyiségben bejönnek :) az is rendben van ha komoly felnőttes,férfias az öltözéke(farmernadrág,sötét öv,ing ,rövid haj). Belsőleg...hát kell,hogy legyen még valami plusz ami megfog benne.Legyünk egyhullámhosszon,de lehet tök nagy különbség is köztünk,de valahol azért értsük meg egymást!
2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!