Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne járni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne járni egy lánnyal aki még csak most lesz 13, de én már 15 és fél vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 05:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nna, szép kis apa leszel, kérdező, ha már 16 évesen tudod, hogy a leendő 13 éves lányodat megkörnyékezőknek ki fogod taposni a belét...:D
2011. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

hát, nekem eszembe sem jutna hogy 13 éves kislányokkal ismerkedjek...

16/F

2011. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Tulajdonképpen nekem mindegy hogy hány évesen ki hány évesekkel kavar csak annyit szeretnék hozzá tenni hogy amíg nem tölti be a 14-et,még egy szorosabb ölelésért is feljelenthet vagy beperelhet és nem hiszem hogy szüleid örülnének a plusz költségnek...vannak nagyon görény 13 évesek!!!
2011. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jajj már mindkettő kölyök még...ha nem akarod megdugni rögtön akkor okés
2011. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

sztem egyáltalán nem ciki. 18/L

egyébként ilyenen ne akadj fönn. egyszer azon filóztam, jó-e ha bejövök egy 1 évvel fiatalabb srácnak (decemberben született szal majdnem két év, de mind2en fiatalok voltunk igazából mindenki tett volna rá) a mai napig bánom h elszalasztottam. nagyon rendes srác. szóval ha a csajjal jól érzed magad, gyere össze vele és kész. mások meg le vannak ejtve

2011. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

nem én 13 éves fiú vagyok és van 15 éves csajom

megkérdeztem unokatestvéremet ő ilyen szakmát végzett azt mondja ha összeilletek nem ciki

2011. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az én barátom 17 éves.problem?:D


13l

2011. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ha szereted a kor nem számít!!!:)
2011. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"A lányok korábban érnek..." Ja, kizárólag testileg. Agyilag meg inkább később.
2011. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nők előbb érnek? Miben?

Ivarérettségben? Ugyanakkor kezd el havizni, mikor a fiúknak megvan az első magömlésük.

Nemi jellegek? A nőnek a melle nől, a férfinak meg az izomzata, meg a csontozata.

Szellemileg? Szinte az összes fiatal zseni fiú.

... ennyit a sovinizmusról.

2011. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!