Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Szeretitek ha sétálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szeretitek ha sétálás közben fogják a kezeteket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Pl.: Ilyen melegben nem mert összeizzad a tenyerünk.
2011. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezt hogy érted? Ha a párommal sétálok, akkor természetes, hogy mindig kézenfogva megyünk. Egyéb esetben nem.
2011. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a pasim az akkor igen :D
2011. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
ilyen melegben kifejezetten nem szeretném, de amúgy sem nagyon szoktunk kézenfogva sétálni a férjemmel, inkább belekarolok.
2011. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk ez természetes :) De most a melegben mindig helyet cserélünk ha izzad a kezünk :P :)
2011. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ ki :)
2011. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, bár a barátom kevésbé, ő inkább a derekam szokta átkarolni, na én meg úgy nem sokáig bírom mert nagyon "korlátozott" úgy a mozgásterem:D Úgy összességében szoktunk kézenfogva, derék-átkarolósan is sétálni, meg ezek nélkül is.
2011. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pillér válasza:
Én nem igazán szeretem ha csak a kezemet fogja meg.Mi 4 évig csak ugy sétáltunk az utcán hogy átkarolt:)És ugy annyira közel voltunk egymáshoz éreztem hogy hozzám tartozik.Mostmár csak kezemet fogja és távolinak érzem.Persze ez csak az én véleményem:)
2011. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze hogy szeretjük :)
2011. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!