Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a lánynak?

Figyelt kérdés

Munkahelyen (gyárban) van egy lány, akivel egy csarnokban, de más munkakörben dolgozunk, nem is egy helyen. Mostanában azt vettem észre, hogy sokszor néz, volt hogy én is odapillantottam, akkor lesütötte a szemét stb. Mikor vége a műszaknak a gyártósor előtt halad el és mindig felém néz. Lehet, hogy bejövök neki? Csak furcsállom mert még soha nem tetszettem egyetlen csajnak sem sajna. Amúgy helyes, bár elég vékony :D Mit gondoltok?

26F


2011. júl. 10. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
26 évesen csak van annyi tapasztalatod, hogy magadtól is rájöjj.
2011. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26évesen nem tetzettél senkinek? akkor szerintem csak viccesnek tart és azért bámul: DD
2011. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy vane kedved valamikor valamihez?



fontos hogy a valamikort és a valamit pótold. tudd hogy mit akarsz, ha teccik neked is akkor a randin fogd meg a kezét azonnal bla bla

2011. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves második: akkor megyek a cirkuszba hamarosan :D


Első: igazad van, csak nem szeretném tévképzetbe ringatni magam, ha esetleg mégsem arról lenne szó.


Harmadik: hát azt hiszem tetszik szóval rajta leszek a projekten

2011. júl. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!