Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy szemezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szemezek egy sráccal a buszon aki mosolyog és látom rajta hogy bejövök neki és ennek ellenére nem jön oda? Ha tetszik egy srác akkor a lánynak kéne odamenni?

Figyelt kérdés
Régebben ez másképp volt..szerintem nem jó hogy ennyire megváltoztak a dolgok..:S
2011. jan. 29. 20:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Mert ő is így van mint te, azt várja hogy te menj oda, te meg azt várod, hogy ő menjen oda:)

Márpedig valamelyikőtöknek oda kell menni különben nem lesz semmi.

Manapság úgy van, hogy a lánynak is oda kell menni ha tetszik neki valaki, is-is, mindenkinek.

20f

2011. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos az érzéseiben, vagy nem az a rámenős típus..


A "régen másképp volt" , ez attól van, hogy a mai világban a pasik nagyon sok elutasítást kapnak, lekoptatást és eléggé lekezelő szöveggel küldik el őket a lányok többsége, és ez lelombozza a legtöbb pasi önértékelését...


És ezért sem, mernek kezdeményezni...

2011. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Igen, azért nem mernek a pasik kezdeményezni mert a nőknek ugye megnőttek az igényeik, és válogatnak, ebből kifolyólag sok pasit elutasítanak, viszont kezdeményezni nem akarnak, tehát akkor ha ennyire válogatnak a nők kezdeményezzenek is, vagy ne válogassanak, ennyi.

20f

2011. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Szeretem ha egy srác határozott és oda mer jönni...:)

A lányok is ugyan ugy félnek,hogy visszautasítják őket nem csak a pasik.

Ha pedig olyan srác jönne oda hozzám aki nem az esetem biztos nem durván küldeném el, hanem mondjuk -bocsi van barátom- és ez mégsem olyan megalázó...

2011. jan. 29. 20:41
 5/35 anonim ***** válasza:

20:39

ez sajnos így van....


persze majd meglátod mindjárt jön 1000 nő válasza majd erre, hogy, "őőő neeem, őő nem válogat" na persze.....

Az igények valóban megnőttek a legtöbb nőnél, szóval a pasik manapság alig tudhatják, hogy kinek is jönnek be valójában, szóval ha már ez így van akkor döntsön és válasszon a nő is néha....


Mert a sok visszautasítás, az azzal jár h egy idő után a pasik nem mernek kezdeményezni...sőt általában az a legfőbb probléma: hogy lekezelően bánnak velük a nők, vagy rájuk sem néznek, max annyit nyögnek ki, hogy hagyjál már azt nevet egyet....



na jóóóó...várom a sok ellenválaszt tuti lesz elég sok :)

2011. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

20:39 Bocsi de ti pasik is nagyon válogattok!!Minden szerintem helyes srácnak a cicababa lányok jönnek be...

Én egy teljesen átlagos lány vagyok figyelek a külsőmre,csinosan öltözködöm,nem vagyok buta sem...és néha ugy érzem mintha levegő lennék mert a legtöbb srácnak hatalmas igényei vannak...:S

2011. jan. 29. 20:45
 7/35 anonim ***** válasza:

akkor ez kölcsönös....:)


itt is ott is nagyok az igények....de vajon melyik fél a bunkóbb és melyik fél az amelyik meg meri mondani az őszintét???


És vajon melyik fél az aki hiú ábrándokba kergeti a másik félt, vagy játszik vele? vajon melyik...

2011. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
20:43 Továbbra is azt tudom mondani ,hogy minket nőket is el lehet utasítani nem csak titeket pasikat...És én elvárom ha egy srácnak tetszem akkor jöjjön oda és mondja meg,ha ezt megteszi de nekem nem jön be attól függetlenül nem leszek vele bunkó..mert tudom hogy fordított helyzetben nekem se esne jól!
2011. jan. 29. 20:51
 9/35 A kérdező kommentje:
20:47 Az a baj hogy van jó pár nem mondom ki milyen lány...aki miatt a normálisakat is büntetitek!!!:S
2011. jan. 29. 20:53
 10/35 anonim ***** válasza:
Remek a kívtételek közé tartozol...
2011. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!