Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem bejövök egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem bejövök egy idősebb lánynak, de ijeszt a dolog. Mit hozhatok ki ebből ha beigazolódik a sejtésem?

Figyelt kérdés
Én 25 ő 29 éshát mintha egyre erőteljesebb jeleket küldene.Persze nem ilyen "feljössz valamikor huncutkodni "típusú konkrétumokról van szó de olyanokról amik egy közismerten visszafogott lánytól már mégsem lehet véletlen.Na persze lehet hogy tévedek-nem is az itt a kérdés hogy ennyire szívdöglesztő pasi vagyok e vagy mégsem, hanem ha kiderül hogy tényleg lát bennem fantáziát akkor hogyan tovább?Mit illik részemről?Lévén hogy neki már valamelyest ketyeg a biológiai órája így szimplán kavarni szerintem nincs ideje.Ha meg én is kapva kapok a közeledésén de mégsem vagyok elég lelkes és komoly szándékú akkor voltaképpen megróhat hogy minek vesztegetem az idejét ha nem akarok semmi komolyabbat?
2011. júl. 4. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Játssz tiszta lapokkal pajtás,mond meg neki hogy mit akarsz.
2011. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 35 eves lany vagyok. Nekem 22 evesen volt az elso kedvesem, aki 18 eves volt. 23 evesen is 18 eves kedvesem volt, és kesobb nagyobb korkulonbseg is volt a javamra, és egyaltalan nem erzetm, hoyg lenne korkulonbseg.

Fiubartaim is jartak 5-6 evvel idosebb lanyokkal 20-25 evesen, és toluk is megkerdeztem, hogy erezni-e vagy ott van-e a fejukben, hoyg a lany idosebb, es egyaltalan nem ereztek. Szoval nemtom, Teged ez miert izgat 25-30 evsen, mert 4 ev még mondjuk titikorban szamit, de kesobb nem, sot inkabb egykorunak szamitotok.

Az meg, hogy akar-e gyereket, csaladot, meg egyaltalan miylen eletmodra vagyik, azt csak ő rudhatja, es ehhez, hogy tisztaba jojj, meg kell vele ismerkedni.:)

Én nem vágyom csaladra, de ez még megvaltozhat.

2011. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Így igaz. Mindenkinek az a vágya,h egy érett nővel kezdjen. Ha bejön neked, akkor gyerünk fogd meg az Isten lábát. Vagy a nőét...
2011. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az ilyenkorú lányoknál viszont visszatart az hogy többet akarnak mint azt fentebb mondtam.egy tizenéves vagy 20as évei elején járónak mondhatom hogy "jó volt veled a szex de inkább ne folytassuk" erre azok könnyelműen tudnak reagálni hogy" hát te tudod,nem fogok sírni utánad jön majd valaki más"

de a 3. x tájékán már türelmetlenek a lányok mint az autószalonban az eladók akik ha megtudják hogy nem vevő a krapek csak érdeklődő akkor a pokolba kívánják

2011. júl. 4. 23:36
 5/9 anonim válasza:
Hát ha illedelmes és rendes akarsz lenni, akkor legyél vele őszinte. Ha esetleg összejössz vele, akkor mondd el neki,h mit érzel, meddig akarsz vele lenni, meg ilyenek. És akkor tudni fogja mire számíthat. Ennyire az elején nem bántódhat meg annyira,h megutáljon...
2011. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"egy tizenéves vagy 20as évei elején járónak mondhatom hogy "jó volt veled a szex de inkább ne folytassuk" erre azok könnyelműen tudnak reagálni hogy" hát te tudod,nem fogok sírni utánad jön majd valaki más"

de a 3. x tájékán már türelmetlenek a lányok"


Akkor Te igazabol olyan not keresel, aki elenged, ha el akarzs menni?

Hidd el, en fiatalon még öngyilkos is lettem volna, ha elhagy a szerelmem... huszonevesen nem emeltem magamra kezet, mert ugy erztem, folosleges: a banatba haltam majdnem bele. És ennek semmi koze ahhoz, hoyg akarok-e csaladot, ugyanis en nem akarok. Szerlmet es szexet akarok avval, akit megszetettem, és nem akarom elengedni SOHA!

2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát család nélkül azért üres az ember élete hisz felnőttként újraélheti az ember a gyerekével a kisgyerekkort szurkolhat neki a tanulásban és tanácsokat adhat majd párkapcsolatok terén...gyerek nélkül az ember élete ha nem is rövidebb de kevésbé tartalmas


hogy olyan lány kell aki elenged ha akarom?igen. persze ez nem volt mindig így.én is túlzott optimizmussal vágtam neki az élet eme oldalának hogy:"hát én csak azzal szexelek majd akibe tényleg szerelmes leszek" aztán rájöttem hogy mivel ezek az általam annyira szeretett lányok nem éreznek viszont 2 megoldás maradt:türelmesen várni és tartogatni magam vagy kicsit kiélni magamat olyanokkal akiket viszont én nem szeretek de a testükre mégis rá tudok gerjedni

2011. júl. 5. 00:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Szoval olyan lányt szeretnel akkor, aki kesobb Veled akarna csaladot, de még nem most.

Hát akkor ezt tudd meg tole, hogy mik a tervei etéren, és akkor tudsz donteni az info birtokaban.

2011. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"felnőttként újraélheti az ember a gyerekével"


Én utálok ezen a bolygon elni, isten ments, hogy UJRAéljek barmit is a gyerekem altal, vagy hogy egy artatlan leleknek azt okozzam, hog itt, testben kelljen elnie!!:))

2011. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!