Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnt fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy a szemüveges fiúk nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és szemüveges, nincs baba arcom, elég magas vagyok, csak az a baj, hogy szemüveges vagyok.

De nem kellek így egy lánynak sem. ://


2011. júl. 11. 10:13
1 2 3
 1/21 Smartguy86 ***** válasza:
Nah, mégegy :D Mit gondolsz te is, fiam, ha utálod magadat, meg a szemüvegedet, akkor más szeretni fogja? Hát lerí rólad, hogy ezen görcsölsz! Miért is lenne más a helyzet?
2011. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van!
2011. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ez hülyeség na m1 .. akkor vegyél kontaktlencsét ennyi ..


19F

2011. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az én pasim szemüveges (sőt, az előző is az volt).

Valamit nagyon félreértelmeztél.

2011. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 skarma ***** válasza:

Hidd el, hogy a szemüveg az semmi.

Tényleg a kisugárzásodról az jön le, hogy nem fogadod el magad.

2011. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró az ha egy fiú szemüveges, mert nem tehet róla. Ha van kedved küldhetnél magadról egy képet, kiváncsi vagyok rá hogy hogy nézel ki. 16/L
2011. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem hátrány az, hogy valaki szemüveges. Ha jól kijövünk egymással, és alapból tetszik valaki, akkor a legkevésbé sem érdekel, hogy van-e szemüvege, vagy sem.

Tehát nekem simán "kellene" egy szemüveges fiú. :)

14/L

2011. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
hallod, tavaly nyáron megismertem egy szemüveges fiút, aki hogyismondjam ki*asszott jó pasi volt. szóval tessék felkelni a gép elől, mozogni egy kicsit, esetleg gyúrj egy picit, és akkor már meg sem érzed a szemüveg hátráltató súlyát (már ha lenne.) mellesleg megcsak akkor hátráltathat a szemcsi, ha egy hozzád nem illő fazont választottál. a kissé vastagabb keret (szögletes) szinte mindenkinek jól áll, míg a kerek nem igazán. ennyi.
2011. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha hülyén áll neked a szemüveg, akkor lehet h tényleg az a baj. A lányok képesek ilyen apróságok miatt elutasítani egy fiút.
2011. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Smartguy86 ***** válasza:

Bizonyára a szemüveg az oka:


[link]

2011. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!