Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom ehhez? Megtehetem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom ehhez? Megtehetem? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A volt barátom több, mint fél éve szakított velem, viszont ahogyan azt tette, az nem volt túl szép. Nem mert a szemem elé állni,így facebook chaten szakított, amitől eléggé kiakadtam, azt hiszem érthető.

Azóta nem kerestem, mert nem hittem el, hogy így viselkedik. Nagyon szomorú vagyok, teljesen összetörtem, hiszen 1 évig jártunk, nagyon szerettük egymást, de tönkrement a kapcsolatunk, és a végén azt "írta", hogy már nem szerelmes.

Előtte pedig nagyon az volt. Kérdésem az, hogy kérhetnék-e tőle egy személyes találkozót, hogy megbeszéljük, tisztázzuk a dolgokat?

Én még szerelmes vagyok belé nagyon, és el szeretném neki mondani. Valamint meg szeretném kérni, hogy mondja a szemembe, hogy nem szeret.


2011. júl. 11. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor csináld többet azt, amitől múlik. Nem adok tanácsokat, én rossz példa vagyok ilyen szempontból.
2011. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

hát már több is eltelt, de nem tudod, mennyire szeretem, szóval nem lehet.

Erre egy élet is kevés.És ne gondold, hogy minden ember egyforma ilyen szempontból.Különben nem kérnék itt segítséget.

2011. júl. 11. 13:26
 13/20 napietus ***** válasza:
figyelj, pótolhatatlan ember nincs :) én azt tanácsolom, egyszerűen ne foglalkozz ezzel az üggyel már, másra koncentráld a figyelmedet és az eneriádat is.
2011. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jolinar nyugodtan mond, napietus a véleményed ne haragudj, nem érdekel. Örülj neki, hogy nem akadsz fenn semmin. :)
2011. júl. 11. 13:28
 15/20 A kérdező kommentje:

Jól van, mégis érdekel. :)

Hogy csinálod, hogy aki igazán fontos számodra, egyszerűen elfelejted?

2011. júl. 11. 13:29
 16/20 anonim ***** válasza:
Én eleinte ittam. 200 ezer forint ment el rá, 3 hónap alatt. Már teljesen jól voltam, ezután találkoztam vele újra. Visszaestem, de nem akartam többet inni, ezért gyorsan kerestem valaki mást, aki elvonja a figyelmem róla. Sikerült és bevált.
2011. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Hát megértelek, én is voltam így 3 éve, pedig alig több mint egy évet voltam vele. Dobott minden különösebb indok nélkül, egyik-napról a másikra (mondjuk szemtől-szemben) aztán nagyon sokáig kihasznált ez a nő (csak szex, ami igen idegesítő tud lenni, ha fülig szerelmes az ember) és mindeközben vártam, hogy újrakezdjük vagy kapok egy magyarázatot azon kívül, hogy sajnálja...Nem kaptam, majd meglepetésszerűen meglátogattam otthon, miután több hétig nem láttam és számon kértem tőle ezeket. Hidd el jobban tettem volna, ha beletörődök elsőre mikor kihajított annyival hogy sajnálja és mást nem tud mondani, mert a mai napig elszomorodok ha eszembe jut milyen volt vele és mi lett a vége. Azt nem tartom jó ötletnek, hogy igyál mert az hülyeség, az sem, hogy menekülj más karjaiba (nem jön be mindenkinek és mást is megbánthatsz). Amit máshogy csinálnék az az, hogy megtartanám a becsületem és nem pocsékolnám az időm arra, aki nem érdemli meg. Csúnyán szakított veled, mert nem volt benne annyi, hogy sírni lásson...

Neked sem lesz attól jobb, ha előtte sírod el magad, mert a szemedbe mondja, hogy nem szeretlek...

Arról nem is beszélve, hogy k*rva sz*r érzés mikor megölelnéd vagy csókolnád, de már nem az az ember néz rád akit szerettél. Hagyd a p*csába, vond le a tanulságot, és próbáld a szépet megőrizni belőle, idővel sikerülni fog. Üdv

2011. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Jah ami lemaradt! Hány éves vagy? Ha mégis találkozol vele, nehogy lefeküdj vele, mert sose bocsátanád meg magadnak, hogy ennyire elkeseredtél... :(
2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj oda kuncsorogni újabb esélyekért.. Megalázó..Én nem tenném
2013. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nincs pótolhatatlan ember.Jóformán mindenki pótolhatatlan, mert mindenki egyedi
2014. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!