Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmemmel együtt voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemmel együtt voltam (de nem úgy) és részeg volt. Nem emlékszik semmire. én viszont kihasználom az alkalmat és egy pozitív terhességi tesztet akarok neki mutatni h terhes vagyok tőle. , mivel együtt voltunk. Ami persze nem igyaz. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 20:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a kommenteket. Köszi mindenkinek, azokon jót mulattam, ritka is az ilyen kérdés, amikor ennyire nagy az egyetértés, ment mindenkinek(ha jól emlékszem mindenkinek) a zöld kéz! :)

A kérdés pedig no comment. Mindig nagyon elleneztem a nők elleni erőszakot (nő vagyok), de az ilyennek szerintem le lehetne keverni egy hatalmas pofont.


Amúgy az utolsó kommentelővel is egyetértek, egy nagyon kicsit a srácnak is jót tett volna a dolog, máskor jobban meggondolta volna, hogy mennyire issza le magát...

De amúgy érthetetlen terv, max. szólt volna a srác a szüleinek, hogy beszéljenek a kérdezővel és családjával, hogy menjen el abortuszra. Az biztos, hogy látni se akarta volna azután a kérdező csajt.

Amúgy normális nő otthagyja az olyan marhát, aki totál részegre itta magát. Nem is értem... A legtöbb pasinak olyankor fel sem áll egyébként, vagy ha mégis max pár percre, szóval kb. használhatatlanok.

Ismertem egy lányt, aki mesélte, hogy egyszer lefeküdt egy részeg pasival, aki közben összehányta mindkettőjüket! XDD

Annyira örülök, hogy én nem keverem magam ilyen helyzetekbe, így velem nem történik ilyesmi. ^_^

2013. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
ha megtudja akkor lehet hogy el fog hagyni. Ha meg majd azt tudja meg hogy hazudtál neki tuti hogy elfog hagyni
2015. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!