Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
22/F
2011. júl. 11. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:

a barátnőmmel 3 hete jöttünk össze, de már 5 hónapja ismerem.

mostanában azt érzem, hogy az ismerőseimnek szebb barátnője van, vagyis az én párom "csúnyácska" hozzájuk képest. már a "kapcsolattá válás" se volt zökkenőmentes, ráhajtottam a barátnőjére, meg egy közös tanfolyamtársunkra is, mindkettő kikosarazott, így jött ő. / NEM RANGSOR alapján vagy ilyesmi, ez több hét alatt játszódott le. /

az elején azt éreztem, hogy működni fog, mostmár elbizonytalanodtam kicsit. tetszik, csak voltak már sokkal helyesebb csajaim is.

2011. júl. 11. 20:15
 2/8 keval94 válasza:
Ha jófej a csaj és bírod meg minden akk sztem szard le h a haverjaidnak szebb női vannak.
2011. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Te nem vagy szerelmes ebbe a lányba,ráadásul bizonytalan is vagy!

Gondold végig mit jelent neked Ő,mit szeretnél tőle.

Ne játsz az érzelmeivel,ha nem vagy biztos magadban,inkább szépen beszéljétek meg a dolgokat,ha neked nem megy ne erőltesd mert csak boldogtalanok lesztek mindketten!

2011. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jófej a csaj, és bírom is.

meg mikor velem van, jóérzés hozzábújni.

2011. júl. 11. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Dísznek nem kell barátnöt tartani. Tuti, hogy nem szereted.
2011. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha már most másfelé nézegetsz, akkor jól gondold meg, hogy megéri e a csajjal maradnod... ezt egy lány megérzi, ha a barátja kb az egész környezetét vonzóbbnak találja nála, mivel még egy lánytól is beindul a vészjelzés, de az ellen még tudunk tenni teljesen normális keretek között... de ha mindenkire nézel, csak rá nem, az mindkettőtöknek kellemetlen lehet.
2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem túl biztató. logikusan én is tudom, hogy jobb nő vagyok, mint amennyire vonzó a párom a közvélemény szemében, de mégis úgy érzem, úgy nézek rá, és úgy is vonulok mellette, mint aki megfogta az isten lábát :)
2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet benne van kicsit az is, hogy jó hogy újra barátnőm van, mert már október óta nem volt "normális" kapcsolatom, csak pár futó kaland.
2011. júl. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!