Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nagyon szoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon szoros barátság egy idő után átalakulhat szerelemmé?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenkezö nemüek között van (márha heterokról van szó), akkor az eleve nem is barátság.. Legalábbis igaz barátság nem.


Rálehet erre fogni, de valamelyikötök már az elején is többet akar, azért megy bele az egészbe..

2011. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
akár, de csak az egyik fél felől.
2011. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 k4lm0p1r1n ***** válasza:
általában csak az egyik embernél alakul ki több. én is jártam már így, de megbeszéltük, neki két éve van barátja, nekem 9 hónapja van barátnőm. boldogok vagyunk mindketten és még mindig barátok vagyunk :) ja és 6 éve vagyunk nagyon szoros barátságban. :)
2011. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ellenkező neműekről van szó!

Köszi a válaszokat! :)

2011. júl. 11. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs férfi és nő között barátság. Kivéve talán akkor, ha mindkettőnek van már párja, de sok esetben akkor is necces.
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jekyll-fan ***** válasza:

sztem átalakulhat... nekem van egy fiúnbarátom, aki sokkal jobban ismer engem, mint bárki más, nagyon jóban vagyok vele, szeptember óta, de nálam átalakult szerelemmé, februárban jártunk egy darabig (állítása szerint nála is átalakult, és jelenleg ő az egyetlen olyan ember, akiben teljes mértékben megbízom, hogy igazat mond és nem akar átverni), aztán ő visszament az exéhez (az jelen esetben nem számít, hogy az ő exe a legjobb barátnőm, illetve ő szerezte vissza a barátomat, tehát saját magától eszébe se jutott volna visszamennie hozzá), és megegyeztünk, hogy inkább maradunk csak barátok --> azóta is jóban vagyunk, ő az, aki meghallgat, bármi gondom/bajom/problémám van, kb olyan nekem, mintha a Bátyám lenne

15/L

2011. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
persze !!!
2011. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ketton all a vasar de vigyzni kell ezek keveset tartanak es akkor lottek a baratsagnak is ... s ha megis tartana akkor nagyon sokat tart...
2011. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
en tudom bizonyitani hogy van ferfi es no kozott baratsag aki irta annak fogalma sincs hogy miaz ... nem kapcsolat hanem olyan mint egy kapcsolat csak nics feltekenykedes nincs szex vagy ha megis ritkan es minden lelki meg minden szerlmi ugyet egyutt oldanak meg egyik elkeri a masik velemenyet a kiszemeltel kapcsolatban ... ha nem talalkoznak vagy nem beszelnek 1 napot akkor erzik egymas hianyat ... mint 2 osszenott lelek kulon testben ... es ha szerelem lessz belole akkor vagy nagyon szep es hosszueletu lessz talan egesz eleten at ... vagy rovid sok veszekedessel es tobbe nem lessz baratsag ... na egyepkent a fentebbi vagyok
2011. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!