Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet megcsal vagy csak megunt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1.5hete nem találkoztam a barátnőmmel azért mert meglátogatta a nagynénikéjét Budapesten.Nem keresett nem írt és amikor beszéltünk nagyon szűk szavú volt és egyszer azért veszekedtunk mert én el akartam menni lefeküdni aludni mert fáradt voltam.most vasárnap hazajött ma (hétfön) meg megint ment el táborba egy hétre.Itthon volt vasárnap egész nap nem mondta hogy találkozunk 1 puszira sem ért rá.Mondtam neki hogy ott megyek el a házuk előtt és azt mondta nem tud puszit se adni mert pakolnia kell.Akkor délután felhívtam mondtam neki hogy majd hívom és még mindig nem hívtam fel(van egy telefonunk amin ingyen beszélünk csak ö nem tud hívni mert nincs a kártyán pénz és úgy nem lehet a kártyáról senkit hivni)a lényeg az hogy van nála egy előfizetéses telefon és nem is hívott fel nem is érdeklődött utánam. Szerintetek miért csinálja ezt?
2011. júl. 11. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés nem vagy fontos neki ...
2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
megunt.
2011. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
nem biztos hogy megcsalt,de hogy nem szeret az biztos.ha szeretne akkor egy hét után rohanna hozzád nem csinálna igy hogy még egy puszira sem ér rá...
2011. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
irtam az üzenöfalára hogy "Szeretlek kicsim:$ Siess haza!:)" de nem reagált csak egy lájkall nem szolt semmit.:S Szerintetek mit tegyek?
2011. júl. 12. 00:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nagyon megszivtad mondhatni igy is,ha hazajön mond meg neki h akarsz beszélni vele,az én barátnőm most ment el nyaralni,de azt nem érdekelte hogy mikor pakol össze,az utolsó percig együt voltunk,sőtt még eljött hozám is,meg elsirta magát hogy hiányozni fogok stb.hát mondhatni énis meghatódtam.De ezt megkell beszéljétek,mert a csaj ahogy látom nemnagyon van már oda érted. :(
2011. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mit mongyak neki?Szakitsak vele vagy mit kéne tennem?
2011. júl. 12. 00:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Szereted?Mert ha igen akkor nehéz szakitani,de ha már csak az idegeidet eszed,és nem szereted,akkor szerintem GAME OVER,nincs ideje 1puszira?Lol,1másodpercet nemtud rádszánni.Szánalmas.
2011. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy mindennél jobban Szeretem és nem szeretném elveszitani ugyan akkor ö 15 én 16 vagyok lesznek még az életemben,de nagyon Szeretem:S
2011. júl. 12. 01:02
 9/13 A kérdező kommentje:
és éppen ezért fogalmam sincs milegyen :S
2011. júl. 12. 01:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát először is ültesd le ,és kérdezd meg tőle hogy te egyáltalán érzel irántam még valamit?Vagy hogy komolyan szeret-e még,Mennyi ideje vagytok együtt?

Hát igen ez nehéz eset,az én barátnőm ha valamit csinálna nemmondom h nem haragudnék,de szakitani nemtudnék vele.

Ezt közösen megkell hogy beszéljétek.

2011. júl. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!