Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ötlet, tanács?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Együtt vagyunk, elmondása szerint engem szeret. Minap dumáltam egyik barátjával aki azt állítja h neki arról beszélt h még mindig a régi csávójába szerelmes hiába volt köcsög vele. Kérdőre vontam, persze tagad, h ő nem mondott ilyet, elmondaná, ha úgy lenne. Szívesen hinnék neki, de nem látom okát h a srác miért hazudott volna. Úgy vagyok vele ha így van, hagyjuk az egészet és mindenki menjen a dolgára. De ahhoz h konkrét ok nélkül kirakjam meg nagyon szeretem. Pofára esni se lenne jó. Tesztelni kéne? Hogy?
2010. jún. 22. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
a srác haverja nevében felhivni hogy a srác kérdezi h ujra kzdené e stb stb..vagy egyéb ien gyerekes módszerrel...vagy csak biz meg a barátnődben!vagy ha nem bizol benne vgay erős a gyanu h megcsal hagyd ott!
2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a tetteiből, cselekedeteiből vond le a következtetést, hogy szeret e téged..ne szóbeszédből..

még, ha igaz is, biztosan téged is szeret, ha veled van..

ha meg nem szeret téged eléggé, akkor az úgyis hamar kiderül majd

26 l

2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak arra vigyázz, nehogy pótlék legyél.
2010. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze...B verzió se akarok lenni..lépnék. Csak nem tudok belemászni az agyába..
2010. jún. 22. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy megcsalna... Nálam ugyan ez volt a helyzet az én részemről, megismerkedtem egy sráccal, aki egészen hasonlított exemre, és nagyon szerettem Őt, de mindig exem járt a fejemben hogy vele is milyen jó volt... de ez szerintem ha valakiben mély nyomot hagy az exe, akkor idő mgé elmúlik. Inkább segíts neki! Mint hogy otthagyd mint az előző barátja!
2010. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!