Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny, vagy megbízhatok a barátnőmben?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő. Két hónapja összejöttem egy lánnyal és szépen alakulnak a dolgok. Eljutottunk odáig, hogy szerelmet vallottunk egymásnak és már minden megtörtént amink meg kellett történnie. De sajnos csak hétvégenként tudunk találkozni. Most szombaton viszont közölte, hogy nem ér rá jövő szombaton, mert találkozik valakivel. Kis kérdezősködés után elmondta, hogy a volt barátja az a valaki, aki fél éve dobta őt és most felhívta, hogy találkozzanak. Én persze rögtön féltékeny lettem, egyébként is féltékeny típus vagyok, de ő megnyugtatott, hogy én kellek neki, jó neki a kapcsolatunk és jobban szeret, mint azt srácot valaha szerette. Azt mondta, hogy csak azért akar vele találkozni,hogy meg tudja mi van vele és hogy elégtételt vegyen rajta. Persze ez engem baromira nem nyugtatott meg, de nem akarok olyannak tűnni aki eltiltja másoktól és egyébként is nagylány, szabad ember, ezért mondtam hogy jó. Persze azóta csak ezen rágódok és félek, hogy mi fog szombaton történni. Szerintetek jogos a féltékenységem és az aggodalmam, vagy nincs alapja és bízzak a lányban? Mit tudok tenni?
2009. márc. 31. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Jogos h féltékeny vagy!!!!

Azt nem értem h minek találkozik a volt barátjával én azért utánna járnék a dolgoknak...

Azt mondta h téged jobban szeret??? Még szép...

Nekem ez furi...sztem járj utána a dolgoknak!!!

L/16

2009. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nyugodt lehetsz. jol tetted h nem cirkuszoltal. es orulj h elmondta. szerintem ha hatso szandekai lettek volna, kitalal vmi egyszeru hazugsagot.

ha ezutan gyakrabban talalkozik vele, akkor mar kezdhetsz aggodni. de egyelore nyugi.

2009. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bár ha azt mondta h szeret..:)

Deh azért tudakolózz!!!

2009. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én próbálnék megbízni benne. Igen, szabad ember, tehát nem lenne jó ha azt érezné, hogy korlátozni akarod, jól gondolod. Viszont én is nagyon féltékeny lennék a helyedben.
2009. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
nem kell feltenynek lenned. Joga van talalkozni a volt baratjaval, mert ok valaha egy par voltak, egymast szerettek, a szerelem ha elmult is, torodhetnek egymassal, utalom, amikor az emberek elvarjak a parjuktol, hogy kizarja a volt parjat az eletebol. Most veled van, de az is elete resze volt, amit nem torolhet el. Ha megnyugtatott, hogy szeret, akkor nyugodt lehetsz.
2009. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy héten egyszer tudtok hétvégén találkozni, és ő két hétig mellőz téged, mert a "volt barátja felhívta". Ezek szerint, ha a srác telefonál, egyből övé a csaj, te meg le vagy sz@rva. Szegény, biztos sok mesélnivalója lehet.


Ha meg akarja tudni, mi van vele, kérdezze meg telefonon. Én tuti nem bíznék meg benne. Jogosan vagy féltékeny. Sőt, szerintem teljesen jogosan. Szépen megmondanám az arcába, hogy akkor ha így, akkor szevasz. Képzelem:


- Szia, mizu veled?

- Semmi.


Ennyi, ezt telefonon nem lehet megbeszélni? Sajnálja rá a pénzt? Az időt is rád...

2009. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán akkor ezzel a lánnyal elég is volt ennyi szerintem.
2009. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 17:25-s válaszolóval, itt nem arról van szó, hogy nincs joga találkozni a régi barátjával, hanem arról, hogy ö is nagyon jól tudja, hogy csak hétvégenként tudtok talizni..., és hát, így nagyon úgy tűnik, a volt barátja fontosabb nálad. Simán áttehette volna másnapra is. Szerintem se légy papucs, mert ha meg akar csalni vele ígyis-úgyis megfog, de ha nem engedsz, legalább úgy lesz vége a kapcsolatodnak, hogy végig férfi voltál.... Szóval nem hazudnak az ösztöneid, mindenképp jogos szerintem a féltékenységed.
2009. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na meg ez a duma, hogy csak elégtételt akar venni, hát nagyon béna, mit akar tenni? Beakarja pótolni az utolsó dugást ami kimaradt..... Előző voltam.
2009. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret, akkor nem csal meg. Ha meg nem szeret, minek lennél vele? Legalább most kiderül, mit érez, és nem 2 év múlva hagy el másért. Bár a helyedben én is féltékeny lennék, sajnos ilyen vagyok, de egy találkozóért még nem cirkuszolnék én sem (maximum magamban :D). Egyébként nekem az egyik exem a legjobb barátom, bár a mi helyzetünk teljesen más. A többivel én sem találkozom soha. Eleinte az én barátom is féltékeny volt, de rájött, hogy ha 1 év alatt (amíg egyedül voltam) nem kezdtem újra az exszel, akkor már nem is fogom. Ezt csak azért írtam, hogy megnyugodj, nem biztos, hogy akar valamit.

19/L

2010. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!