Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyenek? (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyenek? (vagy csak ő ilyen, hogy ha kezdeményezek azt élvezi, de ő nem kezdeményez semmit)

Figyelt kérdés

meg milyen már hogy a fiúk csajoznak be. ha nem így lenne, szinte egy csajnak sem lenne barátja


és még valami, én csávóból vagyok és már egyre jobban közeledek felé. ha mondom hogy jó veled ő nem mondja ugyanezt. bezzeg mesélte haverom hogy beszélt a csajjal és mondta hogy baromi jól érezte magát mikor velem volt (mármint a csaj xD)


ez nekem fura ,ti h vagytok vele? 3x találkoztunk

18f


2011. júl. 13. 10:46
 1/3 skarma ***** válasza:
Elmondok egy titkot. Létezik egy Titkos Szabályok című könyv, lányok számára. Abban többek közt le van írva, hogy az elején egyáltalán ne bátorítsák a fiúkat, így azok futni fognak utánuk... Nézz magadra: bejött? :)
2011. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lányok taktikáznak, ha tetszik, ha nem. eleinte te futkossál, igen. majd amikor már úgy érzi, hogy igazán érdeklődsz, akkor fog majd ő is lépéseket tenni feléd.
2011. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne csinálj semmit. Te már eleget tettél. Ha kellesz neki, akkor most ő erőltesse meg magát. Egy kapcsolat két emberről szól. Nem úgy működik, hogy az egyik mindent megtesz, a másik pedig csak az elvárásokat állítja fel. Ha ez nem teszik neki, vagy továbbra is passzív marad, akkor kár erőltetni az egészet, mert később sem fog változni és csak rosszabb lesz.
2011. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!