Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van köztünk? Ez szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk? Ez szerelem? Minden kapcsolatban van ilyen?

Figyelt kérdés

Hétfőn eltöltöttem egy egész napot a barátnőmmel és jó volt mert végig csókolóztunk viszont én azt nem szeretem hogy a randi végére már kifogytunk a témákból és nem igen beszélgettünk.

Az igazi kérdés az hogy miért van az hogy ha hétfőn látom akkor nem érzem azt hogy 2-3 napig beszélgetnünk kéne. Vagyis látom általában este hogy fent van msnen és azt gondolom milyen jó lenne vele beszélgetni, de aztán ráírok és alig van vmi téma amiről beszélhetnénk. Miért van ez? Nem úgy kéne lennie hogy mindennap akarjak vele beszélni és legyen is miről?

A másik kérdésem meg az hogy mivel hétfőn találkoztunk és gondoltam szerdán is összefuthatnánk utcazenén. De erre azt mondta hogy hétfőn velem voltál és most azt tanácsolja hogy inkább a haverjaimmal menjek. És utána azt írta hogy nem szeretné ha elhanyagolnám a barátaimat. Na nekem ez a tanácsolom szó inkább arra utalt hogy nem akar ennyiszer látni. Szerintetek?


2011. júl. 13. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja.
2011. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, lehet h tenyleg azert mondta, mert tudja h tul sok idod toltetek egyutt akkor te is meg o is elhanyagolnatok a haverokat baratokat. es az soha nem jo. Toltsetek egyutt idod de nem kell tulzasba vinni mert meg a vegen megunjatok egymast!
2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nem lehet, hogy valamelyikőtök visszahúzódóbb? Még a kapcsolat elején vagytok? Mi a mostani barátommal mindketten azok vagyunk - új emberek megismerésénél hónapokig nem tudjuk eldönteni, hogy miről, mennyit kéne vele beszélnünk. Ezért nem igazán lepődtünk meg, hogy az első néhány hétben köztünk is így volt... érdekes, telefonban meg írásban könnyebben fel tudtunk oldódni, de személyesen zavarba jöttünk egymástól... de mondom, kb 2 hét után megtörtük egymásnál a jeget, elhittük a másiknak, hogy érdekli, amit mondunk. Ez két éve volt, azóta is együtt vagyunk.

2. Én is haza szoktam zavarni őt lanozni meg focizni, mert tudom, hogy megbánná, ha nem menne, persze azt is mindig bánja, hogy engem itthagy, de én be tudom vele pótolni az elmulasztott időt, a haverjai meg 1. ki tudja mikor érnek rá legközelebb 2. nem fognak akkor se azzal szenvedni, h többet figyeljenek rá, mert a múltkor nem volt ott. És azt se szeretném, hogy őrá haragudjanak, amiért hanyagolja őket, vagy engem utáljanak, mert kisajátítom. Ettől még nagyon szeretem. 23L

2011. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Friss kapcsolat, ugye?


A barátokra. Tényleg kell a külön töltött idő, nem is kell, és nem is szabad mindig együtt lenni. Egy jó kapcsolat híd, és a felek olyan gyakran érintkeznek, ahogyan az még mindkét félnek jó. Idővel ez kialakul szerintem, hogy mennyiszer találkozzatok.


A csendre. Van, hogy éppen nincsen téma, nem is kell mindig beszélgetni. Aki igazán közel áll hozzád, azzal jó időnként "csendben maradni" is. De ez is akkortól nem zavaró, ha már nem teljesen friss a kapcsolat.

2011. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!