Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek a problémámmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek a problémámmal, és mennyire befolyásolja az életem?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a fenekem egész területén, (úgy értem, nem csak itt vagy ott, hanem szórtan) kiütések, pattanások jönnek elő néha. Nem túl sok, talán három vagy négy, de engem nagyon zavar. Nem merek miatta bikinit felvenni rövidgatyó nélkül. Mit tehetek ellen? Ez a fiúkat mennyire taszítja? Köszönöm a normál válaszokat. 15L : )
2011. júl. 13. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" mennyire befolyásolja az életem?"


Csak annyira, amennyire te engeded neki.

Ennél nagyobb "problémád" ne legyen magaddal.

20L

2011. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó előtti aranyos volt, jót derültem. :D
2011. júl. 18. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!