Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedélyezik magyaroszágon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedélyezik magyaroszágon a melegeknek a házaságot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Ahogy említettem fentebb a természet kiszanálná őket, ha nem lenne helyük az evolúcióban. Ez a maradi hozzáállás előbb fog megtörni.
2011. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
71%

""Egy meleg fiúval rendelkező 3 gyerekes családapa voltam."

Az a ti bajotok meg a gyereketeké. Ez a világ az egészséges embereké és amíg élek remélem, hogy így is marad!"


A világ az egészséges embereké.....

Figyu én 25 éves mentős vagyok, nyáron meg vizitmentősködöm. Összeszámolva 30-40 ember életét már megmentettem sajnos sokakét nem tudtam. És egy meleg srác vagyok. Ha az "egészséges" embereké a világ én nem lennék. És talán azok sem akiket megmentettem. Bár lehet durva sarkítás, de mindenki gondolkodjon ezen el.

2011. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
8%
21:40-es te valamit nagyon félre értettél. Írtam én egy szóval is, hogy a melegek halálát kívánom? Éljetek ti is, legyetek ti is boldogok, de ne akarjatok jogokat magatoknak és ne hivalkodjatok a betegségetekkel(felvonulás)!
2011. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
25%
De ha nagyon sarkosítani akarok én is akkor tessék. Ha te nem lennél akkor lenne helyetted más, aki mentőzne és emberéleteket mentene.
2011. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
70%
Biztos lenne helyettem más? te lennél mentős?
2011. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség volt, szerinted minden ember pótolható?

Mi vagyunk csak egy aki ha kipurcan eltűnik jön helyette másik?

2011. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
6%
Miért olyan pótolhatatlan egy mentős?:D Nem vagy te feltaláló meg az Atyaúristen:)
2011. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
38%
Ja, most olvasom valószínűleg félreértetted. Nem, mint ember vagy pótolható, hanem mint mentős.
2011. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Aaa
2011. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudod, hogy azok az azonos neműek szerető meg nyugodt környezetet biztosítanának a gyereknek? Gondolkodj már!!! Az iskolában mindenki {cikiznék} ez miatt, egész életében szégyenkezne és még a többi velejárója... IGEN, jobb annak a gyereknek egy nevelőintézetben vagy egy cigányputriban."


Onnan tudom, hogy az örökbefogadó szülőket minden lehetséges szempontból (anyagi helyzet, intelligencia, iskolai végzettség, büntetlen előélet, életkörülmények stb.) megvizsgálják jelenleg is, nyilván így lenne ez akkor is, ha az örökbefogadók azonos neműek lennének. Az, hogy az iskolában cikiznék, szintén a társadalmunk homofóbsága miatt lenne. Ha elfogadott lenne a melegek házassága és örökbe fogadhatnának, előbb-utóbb ez már nem lenne téma az iskolában sem, hiszen nem lenne annyira egyedi eset. Ja, és nekem 24 évesen 2 diplomám van, párom most végzi a másodikat, mindketten elég jó pozícióban dolgozunk, biztos vagyok benne, hogy mind anyagilag, mind erkölcsileg többet tudnánk egy gyereknek nyújtani, mint egy cigányputri vagy az állami gondozás.

2011. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!