Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedélyezik magyaroszágon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedélyezik magyaroszágon a melegeknek a házaságot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Most a gazdasági helyzetbe hagy ne menjünk már bele. Egy mentős igenis pótolható! Az, hogy Magyarország jelenleg ilyen gazdasági helyzetben van és kevesen mennek mentősnek az egy dolog. Én nem mennék mentősnek és akkor mi van? Te csinálnál mást? Lennél buszvezető vagy pék? Istenem ilyen hülyeségbe minek kapaszkodsz bele?
2011. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Azért b@szod, mert nem hogy áldanád az eget, hogy ilyen szar gazdasági helyzetben valaki elmegy mentősnek, és nem péknek vagy buszvezetőnek és kimegy segít az embereknek neked, anyádnak apádnak ha baja van éhbérért. Hanem azt mondod ne panaszkodjon akkor menjen el mást csinálni. Csak ha pofára esel, vagy szarrá verik a pofádat mert nagy akkor kellene valaki aki elásson.
2011. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

21:54-es

Lehet, hogy ti boldogok lennétek egy gyerekkel és megpróbálnátok mindent megadni neki, de azt, hogy anyu meg apu nem tudjátok.

2011. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

22:04-es


Ki mondta, hogy csináljál mást? Arról van szó, hogy az első írásodba úgy adtad elő mintha te lennél itt a messiás és ha te nem lennél...

2011. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Te értetted így és forgattad ki a szavaimat, a többi írásomból kijött, hogy nem áldom magam.
2011. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Dehogy forgattam ki, te keverted bele a mentőzést meg bemagyaráztad magadnak, hogy én utálom a mentősöket.
2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
a idézzél, hogy azt mondtam utálod a mentősöket vagy sugalltam?
2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Tessék:

"Azért b@szod, mert nem hogy áldanád az eget, hogy ilyen szar gazdasági helyzetben valaki elmegy mentősnek, és nem péknek vagy buszvezetőnek és kimegy segít az embereknek neked, anyádnak apádnak ha baja van éhbérért. Hanem azt mondod ne panaszkodjon akkor menjen el mást csinálni."

2011. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Mindegy elegem volt, ha azt akarja a többség, hogy szenvedjenek a melegek mert betegek legyen........

Én dolgozok tovább élem az életem és mindent ugyanúgy teszek mint bárki, bármennyire is alám akar bárki vágni, mert meleg vagyok.

2011. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Most megsértődsz? Bántottalak én? Írtam egy szóval is, hogy ne legyél boldog és szenvedj?
2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!