Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha valami gubanc támad köztem és a párom között, akkor mindig eszembe jut, hogy tényleg szakitani kéne már, úgysem leszünk boldogok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 22:18
 1/4 anonim válasza:

A kérdés nem teljesen tiszta! Mióta vagytok eggyütt? Milyen idősek vagytok? Mennyit találkoztok? stb...

Írj részleteket mert így elég nehéz elemezni a helyzetet.

2011. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve vagyunk eggyütt,17 évesek vagyunk! 2-3 naponta találkozunk minimum,be mindennap beszélünk telefonon. Ha veszelszünk vagy valami,akkor mindig szomorú leszek.
2011. júl. 13. 22:22
 3/4 WhiteLabel ***** válasza:
Ne veszekedjetek, nekem bevállt.
2011. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az hogy veszekedés után elmegy a kedved az egésztől az valahol természetes! Próbálj meg ilyenkor azokra a dolgokra gondolni amik jók voltak az egy év alatt!

Én másfél éve vagyok együtt párommal néha eltelik 3 hónap mire találkozunk. Nem egyszerű, de nem lehetetlen.

Napi szinten beszélünk telefonon és rengetem mail-t váltunk nap közben is amikor csak lehet.Néha össze zörrenünk valamin, de nem fekszünk le soha úgy, hogy haragszunk egymásra.

Próbáljátok meg megbeszélni miért is veszekedtek. Ha szeretetitek egymást akkor nem lehet akkora probléma.

KOMMUNIKÁCIÓ! Csak ez segít.

2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!