Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az a helyzet, hogy a haverom most szakított a barátnőjével, és én meg a a "volt barátnője szeretjük egymást.

Figyelt kérdés
egymást,de titokban egyenlőre,elmondjam havernak,hogy szeretem,a "volt barátnőjét,vagy sem.És a családomnak hogy mondjam el,hogy ezt a lányt szeretem,félek hogy nem kedvelnék.Mit tanácsoltok?
2011. júl. 13. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Még ne mondd el szerintem. Hagyd leülepedni a dolgot, hiszen csak "most" szakítottak. Attól lehettek még együtt. Én rosszul jártam régen, szakítottam az akkori párommal, a legjobb barátja miatt, akivel sikeresen össze is jöttem. De megtudta sajnos, engem is meg a legjobb barátját is össze akarta verni. Szerencsére semmi nem lett ebböl, de azért jobb lett volna ha nem tudja meg, vagy késöbb.

Várjatok még vele!

2011. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

egy részröl ha igazi barátod és nem csak egy haver, akkor nem kellene a csajjal lenned

másrészről ha igazi barátnak tart nem haragszik ezért, sőt lehet öül, hogy találtál valakit akit szeretsz és aki szeret téged.

2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha nem mutatod be a szüleidnek nem fog kiderülni mit szólnának. de ha véletlen elsőre nem is tetszik nekik, előbb utóbb majd megszokják.
2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! :)
2011. júl. 13. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Most szakítottatok, de szerelmesek vagytok.


Gondolom akkor a k*rva igaz barátod háta mögött már fűzted a csajt egy ideje. Szerintem tökmindegy mit csinálsz, ha van esze abbahagyja ezt a barátosdit veled.

2011. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Helyzet az,hogy a lány szeretett belém hamarabb,és az msn-es beszélgetések alatt,beleszerettem,főleg az utóbbi időben.
2011. júl. 14. 00:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Várom még a tanácsokat!:)
2011. júl. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!