Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a barátnőjével, de....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a barátnőjével, de. Szerintetek van nála esélyem? (lent a teljes történet)

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, nem ismerjük egymást évek óta, de mióta ismeretségünk tart, minden nap órákat beszélgetünk élőben/interneten. Én nemrég szakítottam a barátommal, ő sem volt már jól meg a barátnőjével és a napokban szakítottak. Amikor csak úgy beszélgettünk és pl mutatott képet telefonon vagy ilyesmi akkor elég közel voltunk, egymáshoz értünk, voltak ilyen apró dolgok, de lehet csak én képzeltem be, valamint mondta is, hogy szép vagyok, csak túl jóban vagyunk. Most ugye szakítottak és mondta, hogy még nem zárta le vele és, hogy még biztos, hogy fognak járni és most kicsit lazít.

Nekem nagyon fáj ezeket hallani, mert úgy érzem így nincs esély arra, hogy kettőnk között lehet valami, ha valami lenne az is csak "lazítás" gyanánt, olyat meg nem tennék. Szerintetek csak pillanatnyi, hogy úgy érzi, hogy annak még nincs vége és még elvakult? Nekem van esélyem? Én lépni biztos nem fogok.

húszas éveink elején járunk


2011. jan. 8. 19:57
 1/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Miért nem mersz lépni?:) Mert nő vagy?

Ha arra vársz ,hogy majd magától meggondolja magát és téged választ, akkor nem sok esélyed van:(

Mutasd ki neki, hogy komolyabbat akarsz tőle, hátha meggondolja magát:) győzd meg, hogy rád van szükséged:)

2011. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem akarom magamat promózni, meg mondta már többször is, hogy közöttünk nem szabad lenni semminek mert túl jó barátja vagyok. (nem én hoztam fel ezt a témát) :/ de nem ez lenne jó alap egy kapcsolatnak?
2011. jan. 8. 20:41
 3/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

de igen:)

Nekem ha van valakim, akkor az egyben a legjobb barátom is:)

Ha kell neked, akkor muszáj lesz ezt megbeszélned vele.

2011. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
talán majd rájön magától :/
2011. jan. 8. 20:58
 5/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

VAgy összejön az exével....:(

De te tudod mennyire kell neked.

2011. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát úgy érzem kezdek beleszeretni, pedig ez eddig csak 1x fordult elő :( de tényleg nem akarom tönkretenni még azt is ami most van azzal, hogy "nyomulok"
2011. jan. 8. 21:11
 7/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
De így sosem lesz a tied:(:(
2011. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap óta is felhozta a témát, néha flörtöl, utána meg mondja, hogy neeem, nem szabad semminek lenni köztünk, barátoknak kell maradnunk! :(
2011. jan. 9. 21:03
 9/10 Just A. Guy ***** válasza:
hát nem tudom, ha nem próbálod meg akk örökre bánni fogod... ha meg a srác nem akarja akk benne van a hiba, mert elég rendes lánynak tűnsz így a megszólalásaidból :)
2011. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a helyzet azóta is változatlan, megpróbálom semlegesíteni az érzéseimet :D
2011. jan. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!