Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal régota együtt élünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal régota együtt élünk, de nekünk soha nem ment könnyen semmi! Amikor még külön laktunk, megbeszéltük elmegyünk albérletbe! Költözés előtti éjszakán lemondta! Megbocsájtottam! De most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aztán megcsalt azt is megbocsájtottam!Most meg nagyon ugy néz ki én vagyok ebben a kapcsolatban az aki nem ér semmit!Szivesen elhagynám de 31 vagyok és mi lesz akkor a vénasszonyként öregszem meg!?
2008. szept. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Megértelek,én 32éves férfi vagyok és váltanom kellett.Nem akartam az egész életem egy boldogtalan kapcsolatban leélni.Félni nem kell mert biztos találsz te is társat.Én életem szerelmét leltem meg és nem egy sokkal fiatalabb nőben.Sok sikert.
2008. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vánaszonyként?na hyagyd ott aaszt a faszt,vegyél fel miniszoknyát dekoltázsos fölsö és irány a disco!!!pasizz be!!
2008. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
féltékennyé kell tenned,egy pasival!!!igaza annak aki elöttem válaszolt!!!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31 évesen nem vagy öreg, csak azért ne legyél vele, hogy legyen valakid. Menekülj, amíg még könnyebb - úgy értem, amíg még nincs gyerek, házasság.
2008. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy 33 éves férfi ismerősöm aki tök ugyanígy gondolkodik kb, hogy tőle a társadalom már azt várja el, hogy gyereke legyen meg kis családja és folyamatosan olyan kapcsolatokba kapaszkodik amikben egyértelmű, hogy nem boldog és át van baszva, de mégis a csajokkal maradna..

Te jobb helyzetben vagy szerintem nőként, nem hiszem, hogy 31 évesen nem tudsz még felszedni pasikat. Hajrá, a Te boldogságod a legfontosabb!!!

2009. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi eszed van, akkor maradj vele, vagy ha nem szereted, hogy kutya módjára bánjanak veled, hagyd ott. Ilyen egyszerű. 31évesen nem vagy vén, igaz, fiatal sem.
2010. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!