Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3eve vagyok a baratommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3eve vagyok a baratommal de mar nem olyan mint regen, szakitani szeretnek de nem akarom megbantani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

mar 1 eve utalom ha hozzam er,mar nem erzem jol magam vele, szakitani szeretnek de nem akarom megbantani, es most a napokba megismertem egy sracot beszelgetunk setalgatunk es jol ereztuk magunkat es a bucsuzasnal megcsokolt en nem nagyon elenkeztem 3szor talalkosztunk es mar le akart fektetni a harmadik alkalommal,en persze nem mentem bele, honan tudom hogy csak le akar fektetni?neki is van baratnoje es o is azt alitja hogy nem szereti,honan tudjam hogy igazat mond?mit tegyek?,es buntudatom is van,meg nem csaltam meg senkit.

nem akarom megbantani de hogy mongyam el neki hogy megcsaltam,es mar nem erzek ugy iranta mint regebb,most kulfoldon dolgozik es nem szeretnek sms-ben szakitani. hogy csinajam? ugy lenne a legjobb ha nem talakoznek addig a masikal amig nincs vege a regi kapcsolatomnak?


2009. ápr. 1. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát arról nem tehetsz, hogy külföldön van. Ha "záros határidővel" hazajön, akkor szerintem várd meg, és személyesen mondd el neki, hogy már nem szereted, így nincs értelme folytatni (másik pasiról ne szólj szerintem ekkor)

De ha tényleg nem szereted, és undorodsz tőle, nincs miért folytatnotok...

A másik srác:

barátnője van, 3. alkalommal meg akart fektetni - komolyan elhiszed, hogy nem csak szexet akar? Ne legyél ilyen naív!

Majd ha szakít a barátnőjével miattad, akkor látok esélyt arra, hogy mást is akarhat, de 3. randis ágybabújásnál kis esélyt látok arra, hogy többet akarna valaki. (Ha nincs barátnője, akkor is) Persze lehetséges a dolog, de adott körülmények között max 5%-ot adnék rá, hogy komolyabbat is akar.

Mondanám azt is, hogy szerintem gáz, hogy ha nem is szereti a barátnőjét, mást csókolgat mellette, mással akar ágyba bújni, de ez rád is majdnem teljesen igaz, ebből a szempontból összeilletek.

2009. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik a dolog szakíts.Ha nem akarod nagyon megbántani ne mondd el a másik pasit neki csak hogy nem működik a dolog.Ennyi.Ja a másik pasi hát azt neked kell érezned mit akar,benne van a kockázat hogy nem kellesz csak szexre,de ez minden kapcsolatnál kockázat.
2009. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal bántod meg a pasidat, ha még tovább húzod. Hívd fel vagy valami... beszéld meg vele, hogy személyesen ez nem jó, mert akkor talán nem bírod megtenni a dolgot. Ne húzd az agyát.
2009. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zola18 válasza:
Most jobb ha megcsalod mint ha szakítasz vele? Melyikkel bántanád meg jobban... Csak gratulálni tudok
2010. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hivd fel! mond meg neki igy ö is már félre mehet...
2010. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!