Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az imádlak és a szeretlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az imádlak és a szeretlek ugyanaz? Vagy nincs külömbség?

Figyelt kérdés
a barátommal nemrég jöttem össze.rengeteget vagyunk együtt,nagyon jól érezzük magunkat egymással.nagyon sokat csókolgat,és ölelget,amint elválunk már írja h hiányzom neki.de nem tudom eldönteni h mit érez.mindíg azt mondja h imád.az szerelemet jelent?vagy ha szerelmes lenne akkor azt mondaná h szeretlek?
2011. júl. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy beverné neked a lompost
2011. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Csak Istent imádd"


Nem hogy szeret még több is annál:)

2011. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

fuuuuuuuuuu te csaj XD "az imádlak és a szeretlek ugyanaz ? vagy nincs különség ?" hát én imádlak az biztos :D ma még nem röhögtem ekkorát


am azért imád és nem szeret mert pasiból van .. és csak holywoodban divat h fél percenként szerelmemnek szólítja a csajt és h 2 percenknét szeretlek szeretlek szeretlek :) azért mégis csak pasiból van :D örülj neki h ennyit mond


19F

2011. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
különbség *
2011. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A férfiak nehezebben mutatják ki érzéseiket, mint ti nők. Mi férfiak (átlaga) a nő megtartásáért köztönk, hogy ne maradjunk utód nélkül (ösztönös reakció). Ezek a hiányzol üzenetek meg hasonlók.


A másik dolog amit illik tudni (amit valójában elkezdtem mondani), hogy máshogy reagálunk mi az érzelmi szavakra (pl. szeretlek) mint te. Nekünk egy szó, míg nektek komolyabb, és azért nem vagyunk tisztában hogy pontosan melyik szónak milyen súlya van.

2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már volt egy ilyen kérdés, ahová írtam is, ezért, ha nem haragszol, akkor bemásolom a választ, amely ez lenne:


Bármennyire is elterjedtebb a köznyelvben az imádni szó, az nagyobb súllyal rendelkezik, mint a szeretni. Az imádat már a szereteten túl van.

Például: vegyünk egy kapcsolatot, ahol szeretik egymást az emberek, ezáltal szívesen vannak együtt, szeretnek csókolózni, a másikra gondolni stb., de ha már az imádat foglalja el a helyét, akkor az már az abszolút odaadása az egyénnek a társa felé, mondhatni már bármit megtesz érte, epekedik és gyötrődik a távollétében, együtt meg már a mennyországban érzi magát vele, körülötte legyeskedik, csak érte van. Remélem a példa jól szemlélteti a dolgot.

2011. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!