Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat hiánya miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat hiánya miatt totál "depis" vagyok, nemtudom h mit tegyek:/ Szerintetek?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, azt tudni kell h kb 1.5 évvel ezelőtt szakított a barátnőm velem...2 év után. Azóta próbáltam kiheverni ezt, sőt aztmondom h nem is az ő hiánya ami a problémát okozza hanem maga a tudat h senki sincs mellettem:S Egyszerűen sohasem tudom magamat adni,még a haverok, barátok előtt sem:S Most is fesztiváloznom kéne, de inkább hazajöttem, mert amíg mások isznak,berugnak...rám pont ellenkezőleg hat a pia:S Nemtudok már berugni sem, mindenkit eltaszítok magamtól, és tudom h az van a háttérben h valaki hiányzik nekem. Tudom nemjön senki magától, próbáltam is...de 10ből 10x mindig megszívom,és mindenki csesztet h miért vagyok ilyen, vagy én szakítok 1 nap után. Egyszerűen már teljesen antiszociálisnak érzem magam emiatt, sosem voltam ilyen,rám sem ismernek...csak sajnos nemudok mitcsinálni:( Így amilyen vagyok most, soha senki nemfog összejönni velem, már komolyan azon gondolkozok h felkötöm magam:S
2011. júl. 14. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj eljárni pszichológushoz.Lehet segítene.
2011. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen...voltam én már "dokinál" de semmi értelme:S Az h meghalgatja h mi bajom van...semmit sem ér, az meg hogy ad vmi gyógyszert...az sem jó semmire,tudom hiszen félévig volt benne részem:/
2011. júl. 14. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
egy hasonló helyzetű csajjal egymásra találnátok, de az ritka
2011. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dejó is lenne:/ de ez tényleg ritka,mostanság csak olyan csajokat látok akik folyton buliznak,pasiznak...és semmi sem számit, de csak én nem vagyok vevő az ilyenre:S Hogy is mennék el alapból bulizni,ha még életkedvem sincs:/ Valakinek ilyennek is kell lennie:/
2011. júl. 14. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz. A pszichológus nem "doki", legalábbis nem orvos. Nem írhat fel gyógyszert (a pszichiáter írhat fel gyógyszereket)

Pszichológus segít a normális emberek hétköznapi problémáit feldolgozni, megérteni, megoldani.

A pszichiáter az elmegyógyintézetbe gyógyítja a mentális problémával küzködő embereket.


Ergo egy pszichológus nagyon sokat tudna segíteni neked. Sokan nem hisznek benne, de tényleg segít! Érdemes kipróbálni!

2011. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nálam majdnem ugyanaz...mert akár fizetsz érte v nem...pont leszarja h mibaja van az embernek,a legidegesitőbb amikor ezt lehet is látni rajta:S Nállam mindig ezvolt:S Valahogy nemérzem h jobban érezném magam attól h kibeszélem ezt valakinek, még ez az oldal is jobb annál így névtelenül...itt lehet h sokkal jobb válaszokat kapok:)
2011. júl. 14. 23:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár az sem normális ha a pszichiáter emiatt diliházba akar csukni.Nálam ugyanis ezvolt...Mikor mondta h ottkell maradnom...külön kérvényt kellet irni h saját felelősségre necsukjanak be..úristen
2011. júl. 14. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bulikon keresd a társad..menj el parkba..vagy nyugisabb helyekre,és menj egyedül..talán meglátsz valakit aki szintén egyedül van...

Ám a kinézeten is látszik hogy ki piás/pasizos és ki az akire lehet számitani komoly kapcsolatba

Hidd el,biztos van aki téged igy is elfogad:)

Az én barátom sem más,sőt vele még beszélni sem lehet a problémákat,ám én megértem őtet,és igy szeretem,már 1 éve tart a kapcsolat,és mind jobban és jobban szeretem.


Menj el,gondolkozz,nézz körül...és mikor meglátod azt akinél elfog egy különleges érzés,akkor ő az aki neked való...Sox 1 pillantás is elég és együtt lehettek:)

Csak ne hagyd el magad,azt nem szabad!

Ám addig vegyél egy kutyust,vagy cicát,vagy valami kisállatot...Hidd el nagyon sokat tud segiteni egy ilyen kisállat:)

2011. júl. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
iktasd ki a nőket egy időre! szarjál rájuk és éld az életed hasznosan. dolgozz, tanulj, sportolj, legyen hobbid. aztán idővel amikor megerősödsz mentálisan akkor próbálkozz megint.
2011. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!