Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat- szex, nemtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat- szex, nemtudtam hova sorolni szóval. :nemtudom mi van vele. Megunt volna?

Figyelt kérdés

9 hónapja leszünk eggyütt.

mostanság azt vettem észre hogy nem nagyon van szex hacsak nem : 1 én kezdeményezek, 2 nincs nagyon kiéhezve- nem találkoztunk már jó ideje...

ez szánalmas.

nemtudom mi lehet a baj, szinte hozzám sem ér úgy h esetleg belekezdjünk valamibe...

ha meg én piszkálnám' még van hogy rámszól h most inkább hagyjam... vagy épp arrébb áll.

régen ez nem volt igy. én azóta semmit nem változtam - nem hiztam nem csináltam semmit magammal ami nemtecchet neki...

tegnap már elsírtam magam amikor kérdezte mi a baj, és elmondtam. azt mondta h ö ezt észre sem vette... -.-" annál rosszabb... (tudat alatt húzodik el? f*sza...)

nagyon hiányzik, ha én nem kezdeményezek akkor semmi nincs, nagyon hiányzik, nem csak a szex hanem az h lássam h kiván, hogy kellek neki... mi legyen? szeretem, nem tudnék szakitani vele...


a hülyeséggel kiméljetek léci, most nincs idegzetem olvasni ilyeneket...


2009. dec. 1. 17:33
 1/3 anonim válasza:
Fiú vagy ,vagy lány ? És a párod mi ?
2009. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenképp hosszas megbeszélést igényel. Ő mit válaszolt, mikor mondtad neki, hogy mit érzel? Elgondolkodott egyáltalán? Szerintem mindenképp le kéne ülni megbeszélni és rábírni arra, hogy mondja el a problémáját.
2009. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

lány vagyok... és a párom meg fiú.


hát nemtom alig tudtam elmondani neki, mostanság annyi mindenen tudnék bögni ami vele kapcsolatos...

mindig megbánt valamival aztán persze átgondolja és bocsánatot kér... :S

mikor mondtam neki az volt a válasz h butus vagyok és h nem direkt csinálja, meg h ne haragudjak.és ölelgetett meg összebújva aludtunk el. de akkor is. miért kell mindig kiborulnom ahoz h észre vegye magát???? :O

2009. dec. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!