Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért ri. Binek tartotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ri. Binek tartotok, mert én meg merek szólítani egy srácot, és mert szeretek flörtölni?

Figyelt kérdés
Az egész középsuliban csak úgy ismernek,hogy "kur.va" meg olyan hülyeségeket terjesztenek rólam,hogy lefeküdtem ezzel meg azzal..és már nagyon elegem van belőle,szinte mindenki ellenem van,kivéve a legjobb barátnőm meg még néhány csaj az osztályból...én vagyok a hibás? L/16
2011. júl. 15. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Akarsz a fuckbuddy-m lenni?
2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük, nem benned van a hiba. Engem anno leb***sztak, mert nem érdekelt minden lány, főleg hogy némelyik dohányzott, amit nem bírok.


Keress máshonnan is barátokat, nem jó csak az adott osztályra leszűkülni.


20/F

2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt...
2011. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KerkAdod most éppen nincs hozzád hangulatom XDD
2011. júl. 15. 10:45
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi utcsó elötti komizó,jó,jó talán egy osztály nem,de egy egész iskola? :(


utcsó,most arra céloztál,hogy az én hibám?

2011. júl. 15. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében valamiért elindul a szóbeszéd. Talán túl közvetlen vagy fiúkhoz vagy bármi ilyesmi, így aztán ez a vélemény alakult ki rólad. Az emberek sokszor kevés információból alkotnak véleményt, te pedig nem látod magad kívülről, ahogy a cselekedeteidet se.
2011. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jólvan bevallom egyszer amikor sík részeg voltam,akkor belementem egy egyészakás kapcsolatba az egyik sráccal a suliból,de ő nem mondta el senkinek,legalábbis remélem,mert ha igen akkor meggyilkolom XDDD
2011. júl. 15. 10:53
 8/10 anonim válasza:

Egy éjszakás kapcsolat 16 évesen? Ne csodálkozz nyuszikám, hogy minek tartanak. A fiúk meg pletykásak 16-17 évesen. Még örülhetsz, hogy van aki szóba áll veled. Na meg matt részeg?

Megérdemled legalább tanulsz belőle.

2011. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuszmuszte le vagy maradva átlagosan 16 évesen vesztik el a szüzességüket az emberek,és én is annyi vagyok,szóval ez tök normális...
2011. júl. 15. 11:29
 10/10 anonim válasza:
nem a szüzességedről volt szó és arról, hogy ki mikor veszíti el. értelmezni tanulj meg
2011. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!