Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mit tennék akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit tennék akkor, ha a barátotokra rá akarna mászni, vagy flörtölni akarna vele egy csaj?

Figyelt kérdés
Simán tudomásul vennétek, hogy pályázik rá valaki, de bíznátok benne és nem féltékenykednétek, mert tudjátok hogy szeret, vagy pedig vitáznátok emiatt a barátotokkal, hogy milyen dolog ez, meg hogy azonnal koptassa le a csajt?
2011. máj. 30. 21:58
 1/9 A kérdező kommentje:
tennétek*
2011. máj. 30. 21:59
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

A barátom azonnal tisztázná bárkivel, hogy nála nincs esély.:)

De ha ennek ellenére valaki nem fogná fel, én is elküldeném szépen a francba.

2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem én beszálnék ha a csaj nem tudja h a pasim akkor ilyen harc menne érte kis játék:P;)mintha én is most latnám először és teccik, aztán a jobb viheti:PXP
2011. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az urammal évek óta együtt vagyunk, szerintem megpróbálná leépíteni a csajt. Mondjuk elég finomkodva igyekezne a csaj tudtára adni, hogy tiplizzen, úgyhogy valószínűsítem, hogy odamennék az uramhoz míg a csaj ott van, és úgy megcsókolnám, hogy a csaj számára teljesen egyértelmű legyen, hogy nem az az első. Aztán a csajra mosolyognék és közölném, hogy "Helló, xy vagyok, z menyasszonya. Kérdés van?"
2011. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem alázkodnék meg annyira, hogy foglalkozzak a dologgal. A párom elég jó pasi, és rendszeresen rámásznak csajok, sokszor az sem izgatja őket, hogy én ott vagyok. Ő meg elhajtja őket és kész. Szóra sem érdemes :)

Kicsit amúgy szánalmasnak tartom azokat a lányokat, akik így rámásznak egy pasira.

2011. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

"A barátom azonnal tisztázná bárkivel, hogy nála nincs esély."


Haha.

Hahahaha.


Várj, még nem volt érthető. Tehát: Hahahahahahahaha:D

2011. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:01


Ne legyél Te abban olyan biztos.

2011. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
22:12 Hahaha, nyugodtan kacagj csak, nem ismered se őt, se engem. Szánalmas vagy. Első voltam.
2011. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 22:34

Mi az hogy ne legyek abban olyan biztos? Ez komoly?:D

Najó, én nem vitázok hülyékkel, attól még, hogy szerintetek ez nem biztos, én tudom;)

2011. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!