Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tudja, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tudja, hogy mennyire félek a villámlástól, dörgéstől, mégis éjjel rosszul reagált a dologra. Így bízzak meg benne ezekután?

Figyelt kérdés

Itt aludt nálam a barátom, és éjjel felkeltem a hatalmas dörgésekre, mellettünk csapott le a villám, és nagyon féltem, felkeltettem a barátomat, és mondtam neki hogy nagyon félek, kb annyi volt rá a reakciója, h "ne félj" aztán átölelt és aludt tovább. Mikor legközelebb felkeltem, mert nem bírtam, annyira féltem (teljesen leizzadtam), akkor meg már úgy reagált rá kb, hogy "hajnalban kelek, megyek melózni, nem lesz semmi bajod, hagyj aludni". Akkor ez most azt jelenti, hogy nem bízhatok benne, hogy bármikor ott van Ő nekem, ha szükségem van rá? Fáradt volt, tudom, de akkoris azért kicsit tapintatosabb választ vártam tőle.:( Elég rosszul esett, hogy ennyire nem érdekli, hogy mennyire meghalok a félelemtől...

18/L


2011. júl. 15. 12:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Hogy lehet 18 évesen félni a dörgéstől? Ilyen korban az ember már a fizikával is tisztában kellene legyen. Általában attól félünk amit nem ismerünk. Nőj fel.
2011. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom én is félek a dörgéstől és villámlástól,de nagyon.De én sose keltettem még fel ezért a barátomat, inkább átölelem és elbújok a takaró alá, h . ne halljam annyira.AMúgy attól nem lesz jobb ha felkelted, hisz attól még becsaphat a villám a házba,szóval próbáld meg azt értékelni h. veled van és nem hagyott egyedül, még ha aludt is.Legalább volt kihez bújnod.
2011. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
csak azt tudom mondani mint a 9 éves unokatesómnak. majd kinövöd x'D
2011. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
hát ha engem keltettél volna fel , énis lerendeztelek volna ezekkel a szavakkal, 18 évesen meg több eszed is lehetne
2011. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
van olyan, h vki kesobb is fél.. beszéld meg a baratoddal, h ez rosszulesett..
2011. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
'szki, komolyan, hogy mennyire el vannak kényelmesedve/kényeztetve manapság az emberek. Ott alszik a házban egy ágyban melegben, biztonságban, mellette a párja és még ez se elég neki, mert dörög és akkor vége a világnak. Mit vársz a pasidtól? Menjen ki és verje meg a villámokat?
2011. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ilyenek,ismerek jó néhány olyan embert,akit ha felkeltesz álmából nagyon mérges és mogorva lesz,miközben máskor nagyon kedves és jó fej.

Lehetett volna kicsit kedvesebb,de ezt azért túlreagáltad a dolgot.Mivel ő nem fél a vihartól nem is értheti mi folyik le benned,nem érzi nagy dolognak,és csak hisztinek tekinti.

2011. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Te tiszta hülye vagy? Mit kellett volna csinálni? Kimenni, és elfújni a felhőket? Vagy őrt állni az ablakban?
2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Igazából a te reakciód a nem normális, ennyire nem kéne félni! Biztos nem tudja, hogy ennyire félsz! Ha igazán szeret, akkor ülj le vele megbeszélni ezt, magyarázd el, hogy ez nem egyszerű félelem és tuti megérti!
2011. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elefántot csinálsz a bolhából....

Te hogy reagálnál, ha vmi piti dologgal felkeltenének? Az ember ha fáradt és alszik, akkor nem úgy reagál bizonyos dolgokra, mint ébren.

2011. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!