Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A félelem megölte az érzelmeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félelem megölte az érzelmeimet. Ne küzdjek tovább a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy sráccal, kölcsönösen szerettük egymást. Viszont egy a baj: tanulok még, anyám tart el, és közölte, amíg vele lakok, nem pasizhatok, nem vihetek fel senkit, mert kirak.

Nincs lehetőségem elmenni sehova, és szeretnék tanulni (egyszer úgy összevesztünk, hogy voltam az utcán, és hajléktalan biztos nem szeretnék lenni).

A barátommal nem költözhetek össze, ugyanez a helyzete. + ő régen balhés volt, és nem nézné senki jó szemmel hogy járunk, így titokban tartjuk.

Ez a baj, állandóan rettegek anyám miatt is, amiatt is hogy a barátom vmi h.lyeséget csinál és lecsukják.

Úgy érzem a félelem kiölt bennem minden más érzést. Nem tudom küzdjek-e a kapcsolatért, vagy nem.

Az előző barátommal is bújkáltunk anyám miatt. Elég szánalmas, hogy 20 évesen ezt kell tennem, de annyiban megértem anyámat, hogy az első barátoról, akit egyébként elfogadott, kiderült, hogy drog miatt majdnem bezárták.

Sajnos mindig balhés embereket fogok ki, és az első barátom óta nem is tudok úgy szeretni, mint akkor.

Attól félek ez így marad és nem leszek képes már igazi mély szeretetre.

Legyek inkább egyedül? 1 évig egyedül voltam és ezért is volt nehéz hogy kapcsolatot kezdjek, mert már annyira megszoktam, hogy érzelmileg egy kicsit sem függök senkitől.


2011. okt. 16. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt visszaolvasod pár év múlva, nagyon égni fog a fejed. Ismerkedj a börtön kijáratánál, ők tán elég balhésak neked.
2011. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem direkt ismerkedek ilyenekkel :/
2011. okt. 16. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért a kapcsolatért nem érdemes küzdened. Miért lenne jó neked egy börtöntöltelék? Ne járj olyan társaságba,ahol ilyen kétes elemek vannak. Azért fogsz ki mindig ilyeneket. 20 évesen már megválogathatnád az ismerőseidet.
2011. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válogasd meg jobban a pasijelöltjeidet.
2011. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szal sztetek hagyjam az egészet
2011. okt. 16. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eleg durva,hogy anyukad azt mondja,hogy nem pasizhatsz mert kirak. Ez a srac nem neked valo,te tanulni akarsz.Valoszinu meg nem vagy annyira oda erte,hogy belehalj ha most ezt felbehagyod ugy ahogy van. Keress valaki mast ismerkedj nyugotabb szemelyekkel. Anyukadnak is bemutathatsz egy olyan sracot aki tenyleg nem balhes es talan akkor elfogadja o is,hogy legyen baratod de nem ilyen ember. Gondolj az eletedre vagy kepzeld el,hogy te mit modnanal masrol ha ilyen baratai lennenek? Nem szamit,hogy 20 eves vagy. Epp azert hagyd ezt a sracot most. Mindennek eljon az ideje..megtalal majd a megfelelo szemely..mert ugylatszik ha te keresed oket nem jarsz szerencsevel. En is szerettem a balhesabb sracokat es annyit tudtam csak megtanulni toluk,hogy raszoktam a dohanyzasra es nem tudok leszokni...pedig csak 17 vagyok :) Szakits most koncentralj a tanulasra, aztan mikor jon egy rendes pasi akkor mutasd be anyukadnak,hagyd hogy bizonyitson es akkor minden ok lesz :)
2011. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért fogsz ki ilyeneket,mert ezeket keresed tudatalatt.Be is vonzod őket...

Jobb lenne ha társaságot váltanál,és normálisabb helyekre járnál.Addig nem fogsz ki igazi kapcsolatot...Ennyit az ítélkezésről.A véleményem másik része pedig az,hogy felesleges itt véleményt írni,hisz ha úgy érzi az ember,hogy szerelmes,akkor nincs mit tenni.

Ha ilyen reálisan látod a dolgaid,akkor tuti nem vagy ebbe a férfiba szerelmes:)

2011. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!